Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro

Kiedy otwarcie Kina Wawel?

Pod koniec sierpnia ruszył remont lubańskiego Kina Wawel. Początkowo jego zakończenie planowano na drugą połowę października. Od kilku dni wiadomo, że z powodu dodatkowych prac, które wynikły w trakcie remontu, wykonawca nie zdoła dotrzymać terminu.
Kiedy otwarcie Kina Wawel?

W związku z Waszymi pytaniami zwróciliśmy się do kierownika kina Ryszarda Dziubki z prośbą o podanie terminu, kiedy będziemy mogli obejrzeć film w odświeżonych wnętrzach. Z odpowiedzi jaką uzyskaliśmy wynika, że powinno się to udać jeszcze w pierwszej połowie listopada.

Przypomnijmy. W zakres planowanych prac wchodził montaż nowego podwieszanego sufitu w sali kinowej, wykonanie nowej instalacji elektrycznej oraz malowanie wszystkich pomieszczeń w obiekcie. Czego dotyczyły niezaplanowane prace kierownik kina jak na razie nie chciał zdradzić. Pozostaje więc cierpliwie czekać, o terminie pierwszego seansu z pewnością poinformujemy czytelników na portalu eLuban.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

rrrra 25.10.2016 19:23
przedłuża się ten remont ...

Piotr Socha 21.10.2016 20:21
Niezaplanowane prace to między innymi nowe tynki , do prac należało skrobanie scian i malowanie ale podczas skrobania tynki same sie posypaly;]

Andrzej 21.10.2016 15:46
Dzięki BOGU ruszyli tyłki i coś DOBREGO się dzieje. tak trzymać !

x 21.10.2016 08:26
czyżby się szarpali na nowe fotele ?

Siara 21.10.2016 07:34
Może wymienią siedzenia? Jak byłam ostatni siedział koło mnie jakiś grubas i zajął mój podłokietnik.

Aldona 21.10.2016 14:18
To trzeba było mu zwrócić uwagę a nie szkalować kino bo to absurd żeby kino oskarżać o takie coś...

d3 22.10.2016 07:58
Od gimbusów dzisiaj nie wymaga się wiele tym bardziej jakiegoś rozumu w głowie, To tylko pusty łeb w środku sznurek, który trzyma uszy.

jataman 21.10.2016 07:28
co by w tym kinie nie zrobili i tak ludzie będą jeździć do multikina ;)

Kasia 21.10.2016 14:12
Nie wszyscy jakby wszyscy jeździli do Multikina to by nie było po 100 osób w czwartki albo na hitowych filmach...

Gość 24.10.2016 09:03
100 szał! Śmiechu warte , tę rudere trzeba zburzyć i zrobić nowe kino od podstaw a nie zeskrobać starą farbe i kupić fotele z odzysku .100 osób faktycznie ogrom ha, ha

Reklama
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
LAWA
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama