Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 13:19
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pewnego dnia los postanowił naznaczyć nas osobistą tragedią

Hades to firma rodzinna, swoje usługi świadczymy z najwyższą starannością i profesjonalizmem od 2011 roku, zapewniając kompleksowe usługi pogrzebowe. Obcujemy ze śmiercią na co dzień, jednak pewnego dnia los postanowił naznaczyć nas osobistą tragedią.
Pewnego dnia los postanowił naznaczyć nas osobistą tragedią
Oceń

23 lipca tego roku odszedł od nas założyciel firmy Mariusz Urzędowski - nasz ukochany Partner i Tato. Pozostawiając nas w głębokiej rozpaczy i z firmą - miejscem, któremu poświęcił ponad 11 lat swojego życia. Będąc ciągle pod telefonem, zawsze dostępny dla Rodzin i Bliskich zmarłego. Zawsze gotowy do pomocy, bez względu na porę. Realizujemy Jego wolę i pracujemy tak jak same chciałybyśmy zostać obsłużone w momencie straty najbliższej osoby. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata współpracy z naszym drogim Partnerem i Tatą gwarantuje Państwu nasze wsparcie, zrozumienie i pomoc w organizacji ostatniej drogi bliskich.
Osobista tragedia, która nas dotknęła jeszcze bardziej uwrażliwiła nas na potrzeby bliskich pogrążonych w rozpaczy, a doświadczenie zawodowe gwarantuje kompleksowe i profesjonalne przygotowanie ostatniej drogi zmarłego. - Agnieszka i Ania, Właścicielki Hades Sc Sp. z o.o.

Pełnimy dyżur telefoniczny przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę - 600 451 593 i 781 791 731, nasze telefony zawsze odbierają kobiety.

Niezmiennie znajdujemy się na ul. Zawidowskiej 3b (za szlabanem) w Lubaniu w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala.


Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama