Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:18
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Zarębie ukończona

Dzięki pozyskanemu w ramach IV edycji programu "WzMOCnij Swoje Otoczenie" grantowi, została przeprowadzona kompleksowa modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Zarębie. Odnowiona sala gimnastyczna w znaczny sposób polepszy infrastrukturę techniczną, społeczną i rekreacyjno-sportową zarówno dla najmłodszych, jak i osób dorosłych z niej korzystających. W znaczący sposób wpłynie również na zmniejszenie kosztów związanych z utrzymaniem obiektu.
Modernizacja sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Zarębie ukończona
Oceń

W ramach projektu odnowiono zniszczony parkiet, zamontowano nowe listwy przypodłogowe, wymieniono uszkodzone drabinki, zainstalowano energooszczędne oświetlenie oraz zmodernizowano istniejącą instalację elektryczną. Inwestycja uzupełniła również infrastrukturę i sprzęt sportowy: wymieniono tablice do koszykówki, zakupiono i zamontowano piłkochwyty, zakupiono nową siatkę do gry w siatkówkę. Zadbano również o bezpieczeństwo: naprawiono mechanizmy okienne, jak również pomalowano ściany i sufit oraz naprawiono drzwi wejściowe do sali gimnastycznej i pomieszczeń gospodarczych.

Projekt pozwolił na stworzenie bezpiecznych warunków do rozwijania aktywności fizycznej wszystkich grup społecznych.

„WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu. Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronach https://raport.pse.pl/pl/, www.wzmocnijotoczenie.pl oraz #wzmocnijswojeotoczenie i #pse.

Dziękujemy Polskim Sieciom Energetycznym za wsparcie tego ważnego projektu społecznego zrealizowanego na terenie Gminy Siekierczyn!

 Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama