Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 13:02
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Poszukiwany zatrzymany z narkotykami

Lubańscy policjanci zatrzymali 37-latka poszukiwanego do odbycia zaległej kary więzienia. Mężczyźnie grozi dodatkowe 10 lat pozbawienia wolności, bo w chwili zatrzymania miał przy sobie ponad tysiąc porcji narkotyku.
Poszukiwany zatrzymany z narkotykami
Oceń

W niedzielę (11.09.br) lubańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Podczas przeszukania pojazdu, którym się poruszał w schowku pod siedzeniem kierowcy ujawnili, a następnie zabezpieczyli ponad tysiąc porcji narkotyku. W wyniku dalszego sprawdzenia okazało się, że tablice rejestracyjne przymocowane do pojazdu Audi A 4, pochodzą z innego auta. - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.

37- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wykonaniu niezbędnych czynności z zatrzymanym, podejrzany został doprowadzony do zakłady karnego, celem odbycia kary zasądzonej już za inne czyny. Jednak to nie koniec sprawy, za posiadanie znacznej ilości narkotyku grozić mu może dodatkowa kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadal trwają i prowadzone są pod nadzorem lubańskiej Prokuratury.


Napisz komentarz
Komentarze
dlb 15.09.2022 21:17
straszą go tylko, bo system sądowy zwolni go szybciutko, bo taki grzeczny jest i zacznie od nowa to samo robić

Melon 15.09.2022 08:47
Mnie to wyglada na milion porcji handlowych narkotyku. Wartosc tego to pewnie bedzie z 5 melonow. I znowu ta nokia pod workiem. Wyobraznia i megalomania mundurowych nie zna granic.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama