Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 13:20
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zatrzymali go za kradzież, miał przy sobie narkotyki

Zgorzeleccy kryminalni w trakcie nocnej służby zatrzymali 30-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna miał przy sobie znaczną ilość metamfetaminy, a funkcjonariusze postawili zatrzymanemu jeszcze dwa zarzuty. Tylko za narkotyki grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymali go za kradzież, miał przy sobie narkotyki
Autor: KPP Zgorzelec
Oceń

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas nocnej służby na terenie gminy Pieńsk zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa przeciwko mieniu. 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego na terenie powiatu żagańskiego miał ukraść towar z ciężarówki zaparkowanej na parkingu przy stacji paliw. Łupem mężczyzny padły cztery koła samochodowe z aluminiowymi felgami i oponami o wartości ponad 1700 zł.

W trakcie czynności, funkcjonariusze przy 30-latku zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją oraz wagę elektroniczną.

Zatrzymany trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania wykazały, że zabezpieczone substancje to metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 1000 działek handlowych tego narkotyku. Mężczyzna za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych usłyszał zarzut. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego udowodnili 30-latkowi dwukrotne niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie pojazdami pomimo sądowego zakazu. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze. - informuje komisarz Agnieszka Goguł, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu.


Napisz komentarz
Komentarze
Obserwator 24.08.2022 18:17
Może w końcu wzięliby się za dilera z Jałowca. Sprzedaje dragi, kradnie, jeździ naćpany i nikt tego nie widzi?

Glanzowany 24.08.2022 16:05
Zawyża zawsze i dobrze! Te dane służą do wymiaru. A swoją drogą to obrotny ten dilerek.

Zaczne brac 24.08.2022 14:38
Co to wogole jest działka handlowa tego narkotyku? 1g to nie bedzie bo na zdjeciu nie wyglada na 1kg. 1 dzialka to 1 kreska? Hmm to zalezy jeszcze jaka. Mysle, ze policja zawsze zawyza 10-krotnie te liczby podajac ilosc działek handlowych.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama