Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 12:34
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Przed nami Lawa, od jutra obowiązuje nowa organizacja ruchu w rynku

Dni Lubania i Bukowińskie Spotkania już w najbliższy weekend. Od jutra, 17 sierpnia w mieście zmienia się organizacja ruchu w rynku. Zmiany będą obowiązywały do 22 sierpnia.
Przed nami Lawa, od jutra obowiązuje nowa organizacja ruchu w rynku
Oceń

Miejski Dom Kultury w Lubaniu informuje, że w związku z organizacją 33. MFF Bukowińskie Spotkania oraz Dni Lubania LAWA '22 od środy 17 sierpnia do poniedziałku 22 sierpnia (do czasu zdemontowania sceny) dojazd do Rynku od ulic Wrocławskiej oraz Mikołaja będzie niemożliwy. 


Napisz komentarz
Komentarze
Janusz 17.08.2022 13:38
Wstyd taką żenadę nazywać LAWĄ, to będzie marny festyn i kompromitacja Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, na czele z panią dyrektor.

R 17.08.2022 13:24
Koszmar dla okolicznych mieszkańców. Trzy dni bez możliwości czytania, oglądania TV, spokojnego dnia po pracy. Zapraszamy Pana Burmistrza do pomieszkania przez tych kilka dni i czynną zabawę z muzyką, która dominuje na tej IMPREZIE. A amfiteatr czeka i tęskni.

Walery 16.08.2022 20:15
Lawa lawa lawa.. już mi się od tego ulewa. LAWA to była kiedyś! Amfiteatr + muzyczne asy. Dziś mamy pseudo igrzyska miejscowych urzędasów cebulasow. Drewniana sękata parascena w rynku. A na niej pseudo gwiazdy o zerowym znaczeniu. A im się zdaje, że ludzie to kupią w ciemno, bo oczy zamydlone mają. Jeszcze trochę i taczki pójdą w ruch. Pożyjemy zobaczymy.

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama