Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:43
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Mył swoje auto, ale śmiecił i brudził

Jeden z właścicieli myjni samoobsługowych w Lubaniu stracił cierpliwość do swojego klienta. Mężczyzna wprawdzie dawał zarobić i mył swoje auto na myjni, ale to co pozostawiał po sobie pozostawiało wiele do życzenia. Mężczyzna przekazał nagrania z monitoringu straży miejskiej, a ta szybko ustaliła i ukarała niefrasobliwego klienta.
Mył swoje auto, ale śmiecił i brudził
Autor: Straż Miejska w Lubaniu
Oceń

Jeden z przedsiębiorców prowadzący samoobsługową myjnię samochodową na terenie Lubania zauważył w ostatnim czasie, że ktoś notorycznie zaśmieca teren myjni odpadami komunalnymi, które są wystawiane w obrębie śmietnika na terenie myjni. Miarka się przebrała, gdy zaśmiecone i zabrudzone żółtą farbą zostało również jedno ze stanowisk i ogrodzenie.

Przedsiębiorca 4 sierpnia przekazał straży miejskiej w Lubaniu nagranie z monitoringu, a strażnicy miejscy szybko dotarli do 27-letniego mieszkańca powiatu lubańskiego.

Mężczyzna kilka dni wcześniej, przy okazji mycia swego pojazdu, opróżniając bagażnik z odpadów komunalnych – papieru, plastiku, materiału tekstylnego zaśmiecił obręb ogólnodostępnego pojemnika. Dodatkowo przed swym odjazdem mężczyzna doprowadził do zanieczyszczenia stanowiska oraz innych elementów infrastruktury myjni substancją farbującą nie zadając sobie trudu naprawienia zaistniałej szkody (w świetle przepisów farby winien dostarczyć do PSZOK). - informuje straż miejska w Lubaniu.

Mężczyzna był świadomy swojego postępowania, dlatego został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, gdyby skorzystał z prawa odmowy jego przyjęcia wówczas sprawą zająłby się sąd, który mógłby orzec grzywnę nawet w wysokości 5000 zł.

Wszelkie podobne zaobserwowane przypadki prosimy niezwłocznie zgłaszać dyżurnemu pod nr tel. 75 64 64 442. Skoordynowane działania pozwolą jeszcze skuteczniej przeciwdziałać podobnym czynom zabronionym. - apeluje straż miejska w Lubaniu.Napisz komentarz
Komentarze
Kobieta 09.08.2022 22:16
Myjnia ha ha ha jeden wielki smietnik brud syf ubustwo mozna auto sobie uszkodzić np rozkrecajacą szczotką.Gdzie piana szefie.

S 09.08.2022 22:12
Zachod Polski a tu taki wstyd ta myjnia to zakała miasta ,gdzie wlasciciel zaopatruje sie w detergenty ,tam wogle piana jest? Proponuje Zgorzelec taniej piana aktywna minute czekamy i woda i czysto ,a tu min 15 zl i auto brudne ,smieci nie wyrzucisz bo kosze pełne.

Jan 09.08.2022 22:04
Nr 1 w Polsce plebiscyt na najbardziej zaniedbany interes ,i najgorszą myjnie w kraju !!!Od dwoch lat tam nie jeżdżę ,od kiedy w zimę 30 cm koleiny z lodu były ,właściciel jak poradzić nie może to ją oddaj w dzierżawę komuś kompetetnemu .

Bozena 09.08.2022 21:14
Kosz byl pełny to wyrzucił obok ta myjnia, dziwie sie ,że ktoś tam myje auta brud syf nie zdatna do użytku, wolę do Olszyny.

Henryk 09.08.2022 15:18
Ludzie ogarnijcie się, ta myjnia to jeden śmietnik właściciel nie sprząta pelne kosze śmieci, błoto po bokach, szczotki rozkrecone chwiejne, zdarte, rozmieniarka nie działa, płyny detergenty gdzie pytam sie myjesz myjesz i nic. Niech wlasciciel jedzie do Zgorzelca za Cerfurem niech zobaczy co to jest piana aktywna cisnienie i jakość, a naiwni niech dalej wrzucaja złotówki i rozmazują brud.

Stefan 09.08.2022 19:31
Bardzo panu dziękuję za tę garść bezcennych informacji...

Patron/ka 09.08.2022 12:43
Masakra, niechluj to mało powiedziane

wole policję 09.08.2022 10:39
Ja kiedyś na zgłoszenie usłyszałem nie ma patrolu bo sprawdzają kwarantanny. Jakąś godzinę później ide do piekarni i wysiada jeden TexasRangers i udaje się po słodkie bułeczki do piekarni a drugi krąży bo nie było gdzie zaparkować. Dlatego wole polegać na policji. Ale co widać mają chłopcy sentyment do słodyczy ?

Biadolenie 10.08.2022 17:06
A widziales jakie bułeczki kupował ? Moze chlebek brał? Nie zazdrosć ze ich stac na jedzenie bez przesady.... Ps. Kwarantanny sprawdzaja z twoimi kolegami z Policji.

auria 10.08.2022 22:42
A raczej za nich bo jak mnie sprawdzali to tylko auto straży było

Denis 09.08.2022 10:02
Jakieś bliższe dane tego kretyna, co by go monitorować w innych miejscach publicznych.

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama