Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 04:40
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Świeradów-Zdrój. Pożar Chevroleta na hotelowym parkingu

Około 16:30 strażacy zostali wezwani do Chevroleta Orlando, który stanął w płomieniach na parkingu Hotelu Malachit w Świeradowie-Zdroju. Jako pierwszy o pożarze powiadomił ich monitoring hotelowy.
Świeradów-Zdrój. Pożar Chevroleta na hotelowym parkingu
Oceń

Sytuacja była groźna, bo auto zostało zaparkowane pod świerkami, tuż obok innego samochodu. Istniało więc zagrożenie, że zapali się drzewo i stojący obok samochód osobowy.

Jak się dowiadujemy, chwilę wcześniej Chevroleta zaparkowała kobieta, która podjechała tam z dwójką dzieci. W aucie miały zapalić się kontrolki, a chwilę później pojawiły się pierwsze płomienie. Na szczęście kobieta z dziećmi bezpiecznie zdążyła opuścić auto.

Jeszcze przed przyjazdem strażaków z ogniem walczyli pracownicy hotelu i goście, którzy przy użyciu gaśnic samochodowych stłumili na chwilę płomienie. Niestety po chwilowym przygaszeniu, ogień rozwinął się na nowo. Ich trud jednak się opłacił, bo dzięki temu ogniem nie zajął się zaparkowany po sąsiedzku samochód, ani świerki pod którymi stał Chevrolet.

Gdy na miejsce dotarli druhowie OSP Świeradów-Zdrój szybko opanowali ogień i ugasili płomienie. Po chwili na miejscu pojawili się również strażacy PSP z Lubania.

Dym, który zasnuł Hotel Malachit najprawdopodobniej uruchomił alarm p.poż., bo w trakcie akcji alarm załączał się kilkukrotnie.Napisz komentarz
Komentarze
Ja i ona 13.07.2022 22:57
Bzdury piszecie, nie kobieta a mężczyzna, a skoda też uległa uszkodzeniu. I żadne kontrolki się nie paliły. Rodzina 2+2 wróciła z wycieczki i tyle, auto się zajaralo.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dobra radaTreść komentarza: Kup sobie płyn lugola. Będziesz mieć nie jedną tabletkę, a całą butelkę.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:57Źródło komentarza: Do Lubania trafiły tabletki z jodkiem potasu, ile ich mamy?Autor komentarza: IMAKONKATreść komentarza: Nie zauważyłam, nikogo odważnego, oprócz Tereski i Anny. Ja też do odważnych nie należę. Firma miała różne etapy od tyrani, poprzez rodzinną atmosferę (te słynne poziomki 😘),aż do robienia sobie na wzajem pod górę. Duże grono pracowników pracuje po 20 i więcej lat (też jestem, prawie byłam długoletnim pracownikiem). Niektórzy byli jak firma zaczynała swoją działalność i są również teraz, gdy kończy... Już tak nie narzekajcie, bywało różnie, ale nie było źle. Jest mi jednak żal rozstawać się z załogą i patrzeć jak IMAKON powoli gaśnie... Jest to przykre ii łza się kręci w oku 😪 Dziekuje za miłe chwile i życzę wszystkim Imakonkom super pracy, więcej życzliwości i wszystkiego dobrego🙂Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:02Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: Kapral_LWPTreść komentarza: Tak sobie myślę w swojej łepecie - jak to jest że jeszcze walczą na Ukrainie? Jak podaje TVP Info: przecież ta armia rosyjska to kompletne dno, morale tam nie ma, sprzęt stary, wojsko niewyszkolone, dowódcy skorumpowani, chuligani, złodzieje, pijacy i dezercja nagminna.... Tymczasem ponad 7 miesięcy już ta wojna trwa...Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:45Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: ApolinaryTreść komentarza: Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Tak trzymaj! Jak wydrzesz z Niemiec za zbrodnie wojenne - to każdy Polak dostanie po 168 000 zł. Glosujemy na PiS! Po III wojnie przywrócimy ich ponownie do rządów.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:40Źródło komentarza: Ropa tanieje, ale kierowcy zapłacą więcej
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama