Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 05:02
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Korek na autostradzie w kierunku Zgorzelca

Wakacyjne remonty na autostradzie A4 są przyczyną korków, które tworzą się na północnej nitce A4 w kierunku Zgorzelca. Blokuje się też droga krajowa nr 94, którą kierowcy próbują ominąć korek.
Korek na autostradzie w kierunku Zgorzelca
Autor: traxelektronik.pl
Oceń

Roboty drogowe na A4 prowadzone są na 58, 52 km autostrady, zablokowany jest prawy pas ruchu na północnej nitce autostrady. W efekcie na odcinku między Jadwisinem a Krzyżową powstał 15 km korek. Kierowcy próbujący ominąć zator zjeżdżają w Krzywej na DK 94 w kierunku Bolesławca w ten sposób przed wjazdem do miasta powstał również 3,5 km korek.

Roboty w tym miejscu na A4 trwać będą do 22:00 17 lipca 2022r.Napisz komentarz
Komentarze
Maryjan 13.07.2022 05:22
Ja tam jestem zadowolony jak jest korek bo wiecej zarobie co jest naturalne gdy dochodzą nadgodziny wiec o co ta frustracja?

Kirek 12.07.2022 17:16
Ten co zaprojektował tą autostradę i ten który ją odebrał powinni obaj ponieść koszty budowy pasa awaryjnego

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dobra radaTreść komentarza: Kup sobie płyn lugola. Będziesz mieć nie jedną tabletkę, a całą butelkę.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:57Źródło komentarza: Do Lubania trafiły tabletki z jodkiem potasu, ile ich mamy?Autor komentarza: IMAKONKATreść komentarza: Nie zauważyłam, nikogo odważnego, oprócz Tereski i Anny. Ja też do odważnych nie należę. Firma miała różne etapy od tyrani, poprzez rodzinną atmosferę (te słynne poziomki 😘),aż do robienia sobie na wzajem pod górę. Duże grono pracowników pracuje po 20 i więcej lat (też jestem, prawie byłam długoletnim pracownikiem). Niektórzy byli jak firma zaczynała swoją działalność i są również teraz, gdy kończy... Już tak nie narzekajcie, bywało różnie, ale nie było źle. Jest mi jednak żal rozstawać się z załogą i patrzeć jak IMAKON powoli gaśnie... Jest to przykre ii łza się kręci w oku 😪 Dziekuje za miłe chwile i życzę wszystkim Imakonkom super pracy, więcej życzliwości i wszystkiego dobrego🙂Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:02Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: Kapral_LWPTreść komentarza: Tak sobie myślę w swojej łepecie - jak to jest że jeszcze walczą na Ukrainie? Jak podaje TVP Info: przecież ta armia rosyjska to kompletne dno, morale tam nie ma, sprzęt stary, wojsko niewyszkolone, dowódcy skorumpowani, chuligani, złodzieje, pijacy i dezercja nagminna.... Tymczasem ponad 7 miesięcy już ta wojna trwa...Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:45Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: ApolinaryTreść komentarza: Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Tak trzymaj! Jak wydrzesz z Niemiec za zbrodnie wojenne - to każdy Polak dostanie po 168 000 zł. Glosujemy na PiS! Po III wojnie przywrócimy ich ponownie do rządów.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:40Źródło komentarza: Ropa tanieje, ale kierowcy zapłacą więcej
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama