Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 07:28
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Od rana na DK30 w Olszynie pracuje fotoradar GITD

Kierowcy poruszający się dziś drogą krajową nr 30 ostrzegają, że w Olszynie stoi zaparkowane auto GITD, w którym zamontowany jest fotoradar.
Od rana na DK30 w Olszynie pracuje fotoradar GITD
Oceń

Od 1 stycznia zmienił się taryfikator mandatów za wykroczenia drogowe więc większość kierowców dostosowała się i zmieniła nawyki na drodze. Tych, którzy tego nie zrobili wyłuskuje dziś od rana fotoradar zamontowany w aucie Nadzoru Technicznego Głównego Inspektora Transportu Drogowego, które ustawione jest na DK 30 w Olszynie.


Napisz komentarz
Komentarze
Skoda vrs 23.06.2022 20:12
Ich sprzęt nie ma szans do Antyradaru który radzi sobie z nimi bez problemu ? wykrywa z dużej odległości ?

Michu 23.06.2022 17:24
Może z drugiej strony... Nagonka na tych co szybko jeżdżą a może Wy głąby co nie umiecie jeździć macie kompleks że was wyprzedzają Ci co świetnie umieją jeździć??? Lucjan jak nie umiesz jeździć to wyjedź z tego Michu

Maryjan 23.06.2022 09:57
Powinni stać codziennie co 500m to by sie bydlo nauczylo jezdzić

Kierowca 23.06.2022 09:04
Pytanko. Czy taki fotoradar nie powinien być oznakowany?

Bodziomaster 23.06.2022 08:02
Wystarczy jeździć zgodnie z przepisami i nigdzie się nie spieszyć, a mandaty nie będą problemem,niestety wciąż nie brakuje ***ów na drogach

Hwdp 22.06.2022 23:05
Lucjan, co za błazen.. Pisze choć sam nie wie co. Mieszka nie w Polsce, tylko za granicą.. I najwiecej ma do powiedzenia. A może dlatego ze sam tak jeździ, i lubi być karanym, i jeszcze publicznie się udziela. Cos mi tu na SM, daje. Ale ok osoba nie ma swojego życia to interesuje się czyimś.... Ale medal ma dwie strony,, zgadzam się z radarami ale oznakowanymi.,bi to zrobi większe bezpieczeństwo na drodze, niz radar który jest ukryty, i zasila budżet gminy.... Jak nie widzisz radaru to jedziesz, ryzykujesz, wyprzedzasz... I co wtedy jak ktoś zginie... Czy ten żółty, zuk na kołach będzie świadkiem. Olszyna, po co go z tego miejsca zabieracie,, miejscowi wiedzą, więc najlepiej go wkleic w drzewo zamaskować zasłoniętym folią starym radarem i nikt się nie kapnie.....

Nikoś 22.06.2022 22:48
Policja też stała ? I kogoś złapała ?

Lucjan 22.06.2022 21:05
Dziki, Taryfikator mandatów się zmienił po to, aby piraci drogowi nauczyli się, że przepisów trzeba przestrzegać. A jeśli lubisz szybko jeździć to pomyśl, że nie tylko możesz dostać ogromny mandat, ale też np. kogoś zabić. Takich bandytów trzeba karać. A Inspekcja Transportu Drogowego i Rząd nie są złodziejami. Jeśli coś Ci się nie podoba, to wyjedź do kraju, w którym nie ma takich ogromnych mandatów. Pozdro

A 22.06.2022 23:20
***a?w dodatku chyba pisior

Obserwator1 23.06.2022 14:30
Do A .Chyba z PO co sądy mają w kieszeni! Nawet jak kogoś taki zabije to co tam uniewinniony,jak Najsztub, i inni teraz pewnie taki niewinny będzie Kraśko ale już świruje że chory i co mi zrobicie bo niemożna udowodnić z jaką prędkością babcia weszła na przejście.

Dziki 22.06.2022 12:31
Nieroby i złodzieje od rana polowali by zarobić dla rządu złodziei w białych rękawiczkach