Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 19:52
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Dzień dziecka w ośrodku terapeutyczno-wychowawczym we Włosieniu

W Dniu Dziecka najważniejsze są Dzieci. Tego dnia Zespół Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych we Włosieniu odwiedzili uczniów klas I-III SP z Platerówki. Ponad 40 maluchów zostało oddanych pod opiekę wychowankom placówki, którzy czując się za nich odpowiedzialni zajęli się nimi jak starsi bracia.
Dzień dziecka w ośrodku terapeutyczno-wychowawczym we Włosieniu
Oceń

Uroczystość zaczęła się od spotkania z Panią Dyrektor Ewą Krupicką, która przedstawiła program imprezy. Potem wszyscy udali się na swoje stanowiska. Gry i zabawy rozpoczęły się od „Motoryki Smyka”, gdzie najmłodsi mierzyli się z torami przeszkód. Następnie były zgadywanki terenowe z mapą Google, a na koniec stacja zręcznościowa na „Boisku Mobilnym”. Po atrakcjach sportowych wszyscy chętnie uzupełnili kalorie pyszną kiełbaską z grilla.

W tym dniu na terenie placówki panował pajdokracja czyli rządy dzieci i trzeba przyznać, że prowadzone były mądrze i rozważnie. Nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania – byli opiekunami, kolegami i doradcami dla maluchów. To była dla nich nieoceniona lekcja resocjalizacji. - mówi Rafał Wichowski z ZPTW Włosień.

Imprezę odwiedził Krzysztof Halicki, wójt Gminy Platerówka, który złożył małym i dużym dzieciom życzenia oraz poczęstował wszystkich lodami.

Słowa uznania nauczycieli SP z Platerówki, rodziców , radość maluchów i ich uśmiechy były dla nas najlepszym podziękowaniem.Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty PisTreść komentarza: Panie Redaktorze ciekawszy temat jest, że polskie służby, czy tez ich sluzby bez napletów ców jak zwał tak zwał, w Warszawie na lotnisku ćwiczą szybką ucieczke w razie zagrożenia, ciekawe jakiego zagrożenia, i kto sie załapie bo napewno nie biedota..Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:59Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: BenzTreść komentarza: Nie dziwota,,,,w zeszłą niedzielę jechałem na grzyby w okolice Świętoszowa 6 ciężarówek goniło ponad 120 km ,/h skoro nasze mogą jeździć max 90 to amerykanom całkiem się w głowach po przewracałoData dodania komentarza: 03.10.2022, 18:32Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: Ta prawdziwaTreść komentarza: Do Tereska o ile dobrze pamiętam to w zakładzie nie było emerytki Tereski przyjętej ponownie po odejściu na emeryturę do pracy .Myślę więc, że osoba która napisała ten komentarz podszyła się pod inna osobę. Co boi się podpisać swoim imieniem?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:26Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: XxxTreść komentarza: Emerytka Tereska, jakoś nie przypominam sobie takiej.Zamiast szkalować kogoś lepiej podpisz się kim jesteś,a nie Tereska.Zabrakło Ci odwagi?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:14Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama