Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 09:31
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

UKS Orka obchodził 15-lecie istnienia klubu

Lubańska Orka to marka, która od lat przynosi miastu chwałę, a młodzieży trenującej w klubie daje możliwości rywalizacji z najlepszymi pływakami. Podopieczni w barwach klubu wielokrotnie startowali na międzynarodowych zawodach z Olimpiadą Młodzieży w Tbilisi łącznie.
UKS Orka obchodził 15-lecie istnienia klubu
Oceń

Nie sposób policzyć ile dzieci należało do Orki Lubań, w barwach klubu pływały dzieci z Lubania, regionu i Polski. Można przyjąć, że w ciągu 15 lat co roku do klubu należało około 250 dzieci, które startowały w niezliczonej ilości zawodów.

Nie jestem w stanie zliczyć ilości zdobytych medali, to były tysiące, natomiast medali Mistrzostw Polski było około 70. Największe sukcesy to 6 rekordów Polski i medal na Mistrzostwach Europy oraz finał na Olimpiadzie Młodzieży w Tbilisi. - mówi nam Adam Musiał, trener UKS Orka Lubań.

W sobotę 28 maja w Restauracji Golden Time w Lubaniu Klub UKS Orka Lubań świętował jubileusz 15 – lecia istnienia. Jubileusz pozwolił zgromadzić przy jednym stole zarząd klubu, trenerów, rodziców zawodników i wieloletnich sympatyków pływania. To właśnie oni wszyscy od ponad 15 lat tworzą zgrany zespół - „dream team”, w którym każdy z wzajemnością może na siebie liczyć. Były życzenia, wspólne biesiadowanie, tańce oraz wspomnienia.

Jubileusz 15 – lecia klubu to symboliczny moment. Stanowi on okazję zarówno do podsumowania, jak i planowania. To także czas do zestawienia refleksji nad przeszłością z wizjami na przyszłość. 15 lat współpracy świadczy o pewnej dojrzałości. To relacja, która ma swój staż, sukcesy oraz dobre praktyki i doświadczenia. A przede wszystkim jeszcze wiele do zrealizowania. Okrągła rocznica to jednak przede wszystkim okazja do spotkania i świętowania – mówił w swoim przemówieniu Adam Musiał, trener UKS Orka Lubań.

W uroczystości udział wziął Mateusz Zajdel, zastępca Burmistrza Lubania, który w swoim przemówieniu podziękował za zaproszenie oraz wyraził słowa uznania za determinację i niebywałe zaangażowanie zarówno trenerów jak i wszystkich zawodników oraz ich rodziców.

Razem możemy wszystko i nie widzimy przeszkód. To właśnie razem tworzymy nasze wspólne szczęście i odnosimy sukcesy. Do zobaczenia na kolejnym okrągłym jubileuszu istnienia Klubu UKS Orka Lubań!!!Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama