Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 02:14
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Mściszów. Pożar w budynku mieszkalnym

Dziś w nocy w jednym z gospodarstw w Mściszowie doszło do pożaru. Ogień pojawił się w jednym z pomieszczeń na parterze budynku.
Mściszów. Pożar w budynku mieszkalnym
Autor: Zdjęcia: OSP Pisarzowice, OSP Olszyna, OSP Radostów
Oceń

Ogień w budynku mieszkalnym zauważono kilkanaście minut przed 3. chwilę później z wszystkich stron w kierunku Mściszowa jechały już znaczne siły straży pożarnej.

Po przyjeździe na miejsce pierwszych zastępów straży okazało się, że ogniem objęte jest pomieszczenie na parterze budynku. Jeszcze przed przyjazdem ratowników z budynku ewakuował się gospodarz, który jak się później okazało przez nieuwagę zaprószył ogień.

Dzięki szybkiemu powiadomieniu służb i sprawnej akcji strażaków budynek udało się uratować. Po piętnastu minutach od przyjazdu pierwszych ratowników ogień był już opanowany. Strażakom pozostało dogaszenie pogorzeliska i sprawdzenie przy użyciu kamer termowizyjnych, czy w stropach nie kryją się zarzewia ognia. Ostatecznie spaleniu uległo jedno pomieszczenie, nie było też osób poszkodowanych.

W działaniach udział brały 2 x JRG PSP Lubań, OSP Pisarzowice, OSP Mściszów, OSP Radostów, OSP Olszyna, OSP Henryków Lubański i OSP Siekierczyn.Napisz komentarz
Komentarze
LKJIUY 13.04.2022 12:15
CZY ZNOWU PALENIE NIEMIECKIMI ODPADAMI , DLACZEGO NIE MA KONTROLI TAK JAK KIEDYŚ I POŻARÓW O WIELE MNIEJ BYŁO .

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama