Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 12:48
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Sztuka Cię szuka!

Biblioteka zaprasza na kreatywne spotkania wszystkich, w których drzemie artystyczna dusza. Nie trzeba mieć zdolności manualnych, tylko chcieć uwolnić w sobie sztukę.
  • Źródło: MiPBP w Lubaniu
Sztuka Cię szuka!
Oceń

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu zaprasza na kreatywne spotkania z radosną improwizacją dla dorosłych i młodzieży w których drzemie dusza artysty.
Nie musisz mieć zdolności manualnych!
Tworzymy, spacerujemy, inspirujemy się, uwalniamy emocje, bawimy się sztuką, budzimy kreatywność, rozmawiamy o sztuce, brudzimy się, pijemy kawę, dobrze spędzamy czas.

Zajęcia będą się się odbywać w piątki o godzinie 17:00 w naszej Bibliotece w Ratuszu.
Ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy w sekretariacie pod numerem: 75-722-24-69.

"Sztuka cię szuka!" to jeden z projektów który w ramach lokalnych inicjatyw, będzie realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 – 2025 w ramach zadania: "Kultura zbliża...zwłaszcza w bibliotece".


Napisz komentarz
Komentarze
Donaldinio 13.04.2022 09:21
Kreatywnie (bez sztuki) Ks.Stanisław Walczak do pana Kaczyńskiego: "Za Twoje fanaberie naród płaci krocie. Jako arcy-tchórz otaczasz się drogą ochroną, jakiej nawet królowie i cesarze nie posiadają. Nietrudno domyślić się, że jesteś nieudacznikiem. Dlatego otaczasz się uzbrojonymi w jednym tylko celu: by świat widział, że masz władzę. Ale goryle nie zastąpią rozumu i uczciwości. Jesteś bowiem kłamcą, łgarzem i człowiekiem nieuczciwym. W porządku, jesteś sprytny i przebiegły – wiadomo, warszawski cwaniak z książek Wiecha: „kup pan cegłę, albo cegłą w łeb”. Tak kupiłeś sobie wielu, siejąc strach, korzystając z ludzkiej służalczości. A dzisiaj posługujesz się tragedią ludzkości. No cóż, już tatuś nas ostrzegał... A za mało lał cię po gołym tyłku! Rozpasany, służalec ustroju komunistycznego, cwany i skrajnie zapatrzony w siebie, wymyśliłeś najgłupszą rzecz – wybory pośród katastrofy. Ale to właśnie ty!

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama