Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 19:48
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Policjantki lubańskiej drogówki mówiły o bezpieczeństwie na drodze

Policjantki Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu odwiedziły uczniów Szkoły Podstawowej w Smolniku. Tematem spotkania było przybliżenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym bardziej, że w najbliższym czasie starsi uczniowie będą zdawać egzamin na kartę rowerową.
Policjantki lubańskiej drogówki mówiły o bezpieczeństwie na drodze
Oceń

Policjantki Ruchu Drogowego lubańskiej komendy wczoraj odwiedziły uczniów  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Smolniku. Jest to jedna ze szkół powiatu lubańskiego, która systematycznie realizuje rożne projekty i spotkania edukacyjne we współpracy z policją. Ostatnie spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szeroki zakres tematyczny pozwolił na omówienie zagadnień związanych z poruszaniem się po drodze, ze szczególnym uwzględnieniem przechodzenia przez jezdnię.

W związku ze zbliżającym się egzaminem na kartę rowerową funkcjonariuszki przypomniały obowiązujące przepisy, znaczenie znaków drogowych. Uczniowie dowiedzieli się o tym, w jakie elementy ochronne powinien być wyposażony rowerzysta. Odwiedziny lubańskich funkcjonariuszek cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła liczba zadawanych pytań. 


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Anty PisTreść komentarza: Panie Redaktorze ciekawszy temat jest, że polskie służby, czy tez ich sluzby bez napletów ców jak zwał tak zwał, w Warszawie na lotnisku ćwiczą szybką ucieczke w razie zagrożenia, ciekawe jakiego zagrożenia, i kto sie załapie bo napewno nie biedota..Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:59Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: BenzTreść komentarza: Nie dziwota,,,,w zeszłą niedzielę jechałem na grzyby w okolice Świętoszowa 6 ciężarówek goniło ponad 120 km ,/h skoro nasze mogą jeździć max 90 to amerykanom całkiem się w głowach po przewracałoData dodania komentarza: 03.10.2022, 18:32Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: Ta prawdziwaTreść komentarza: Do Tereska o ile dobrze pamiętam to w zakładzie nie było emerytki Tereski przyjętej ponownie po odejściu na emeryturę do pracy .Myślę więc, że osoba która napisała ten komentarz podszyła się pod inna osobę. Co boi się podpisać swoim imieniem?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:26Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: XxxTreść komentarza: Emerytka Tereska, jakoś nie przypominam sobie takiej.Zamiast szkalować kogoś lepiej podpisz się kim jesteś,a nie Tereska.Zabrakło Ci odwagi?Data dodania komentarza: 03.10.2022, 18:14Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama