Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 02:15
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

25-latek z powiatu lwóweckiego złapany na kradzieży biżuterii

W piątek, 4 lutego jeden z jeleniogórskich policjantów wchodząc do galerii handlowej na zakupy zobaczył kobietę biegnącą za mężczyzną. Funkcjonariusz mimo że po służbie, rzucił się za uciekającym mężczyzną. Okazało się, że 25-latek wcześniej dopuścił się kradzieży w jednym ze sklepów z biżuterią.
25-latek z powiatu lwóweckiego złapany na kradzieży biżuterii
Autor: KMP Jelenia Góra
Oceń

Funkcjonariusz jeleniogórskiego wydziału prewencji widząc sytuację natychmiast zareagował. Rzucił się w pościg i po kilku minutach zatrzymał mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii.

Mężczyzna pod pretekstem zakupu precjozów założył na siebie dwa złote łańcuszki, zegarek, zawieszkę, a następnie nie płacąc za towar uciekł z nim ze sklepu. 25-latek po zatrzymaniu nie reagował na polecenia policjanta, rzucał się i nadal próbował uciekać. - podaje portal 24jgora.pl.

Złodziejem okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, który po przekazaniu w ręce policjantów trafił do aresztu.

Wartość skradzionego mienia została oszacowana na blisko 20 tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Ukradziona biżuteria została odzyskana.Napisz komentarz
Komentarze
Szympanides Makakikopulos 07.02.2022 20:06
Pokolenie JP2...

Lucjanek 07.02.2022 13:36
Jak mógł rzymski katolik zamachnąć się w kradzieży na krzyż z cierpiącym na nim Zbawicielem? Teraz pocierpi w ***...

Dulka 07.02.2022 18:58
Czyli jakaś niemoc Zbawiciela? Przecież historia Kościoła ma wiele dowodów że kto się na świętość zamachnął to został sparaliżowany!

Kropek 09.02.2022 19:51
Takimi usakralnionymi bzdurami karmili kiedyś gawiedź. Sam słyszałem naocznych świadków którzy o takich zdarzeniach zaświadczali - rychło zaraz po wojnie.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama