Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 19:04
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Niepodległościowy Cross Gryfitów

Jeszce tylko 3 dni do Narodowego Święta Niepodległości. Jeśli chcieliby Państwo uczcić to wydarzenie na sportowo nadarza się ku temu okazja w Gryfowie Śląskim. Stowarzyszenie Aktywny Gryfów Cross Gryfitów zaprasza do udziału w 3 edycji Niepodległościowego Biegu Gryfitów. Uczestnictwo jest nieodpłatne, a uczestnicy dzięki wsparciu Miasta i Gminy Gryfów Śląski otrzymają pamiątkowe sportowe czapeczki.
 Niepodległościowy Cross Gryfitów
Oceń

Na bieg można zapisać się wcześniej, wysyłając wiadomość prywatną do profilu stowarzyszenia na portalu społecznościowym ( https://facebook.com/CrossGryfitow/ ), podając imię, nazwisko i miejscowość z której Państwo przyjadą. Możliwość zapisu będzie również istniała 11 listopada - biuro zawodów będzie otwarte od godziny 10:00. Tam podpiszą Państwo potrzebne dokumenty i odbiorą czapeczki, wcześniejsza rezerwacja przez internet gwarantuje otrzymanie jednej z nich.

Bieg wystartuje około godziny 11.35. Licząca około 6 km trasa poprowadzi doliną Kwisy nad Jezioro Złotnickie i z powrotem. Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze symbolicznym nie będzie prowadzony pomiar czasu, ani ustalana klasyfikacja. Impreza o charakterze familijnym, zachęcamy do przyjazdu całymi rodzinami. To z pewnością będzie czas wykorzystany ciekawie i aktywnie.Napisz komentarz
Komentarze
? 09.11.2021 09:23
Jak to będzie tak samo zorganizowane jak kiedyś zrobili bieg wkoło jeziora to ja dziękuję

Fredzia 08.11.2021 21:11
Irlandia wyrzuciła Kościół rzymski z życia publicznego, I przestała go finansować. Religia jest sprawą prywatą. Z biednego kraju stała się państwem jednym z najbogatszych na świecie.

Ernest 09.11.2021 08:51
Może doczekamy takiego święta, bez udziału tych obłudnych kościelnych szamanów którym niepodległość ojczyzny nie była od ich boga dana, którzy spiskowali z okupantami aby ich status utrzymać.

Stanek 08.11.2021 18:50
Dla uczczenia naszej Niepodległości wysłać na granicę Rycerzy Chrystusa i niech odpierają hordy muzułmanów w obronie naszej świętej ziemi. Tej ziemi ...

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama