Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 06:03
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Z hotelu do aresztu

Świeradowscy policjanci zatrzymali młodą kobietę, która przyjechała do hotelu na terenie powiatu lubańskiego. Kobieta skorzystała z doby hotelowej jednak kiedy przyszedł czas rozliczenia za usługę stwierdziła, że została jej skradziona torebka wraz z portfelem...
  • Źródło: asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Z hotelu do aresztu
Autor: Pixabay
Oceń

W miniony piątek do ośrodka znajdującego się na terenie powiatu lubańskiego trafiła młoda kobieta. Zarezerwowała pobyt na jedną dobę hotelową. Jednak już po kilku godzinach pobytu zgłosiła właścicielowi ośrodka, że została jej skradziona torebka damska wraz z portfelem i dokumentami. Po przeanalizowaniu zapisu monitoringu ustalono, że 23-latka owej zguby nie posiadała już od momentu pojawienia się w ośrodku.

- Zachowanie wzbudziło podejrzenie wśród pracowników hotelu, więc poproszono ją o uiszczenie opłaty za pobyt i opuszczenie obiektu. Nagle 23-latka stała się agresywna, w wulgarny sposób odnosiła się do pracowników obiektu, jak również naruszyła nietykalność jednego z nich. W wyniku aktów agresji zniszczone zostały także elementy wyposażenia. W stronę innych osób wykrzykiwała groźby karalne - informuje asp.szt. Justyna Bujakiewicz Rodzeń, oficer prasował Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

O całej sprawie poinformowano policję. Przybyli na miejsce świeradowscy funkcjonariusze w związku z zaistniała sytuacją, brakiem racjonalnego wyjaśnienia działania sprawczyni oraz możliwością spełnienia gróźb podjęli decyzję o zatrzymaniu 23-latki.

Kwota za usługę, którą miała uregulować to 300 złotych. Wartość zniszczeń, których dokonała jest aż 10-krotnie wyższa. W trakcie zatrzymania kobieta była trzeźwa. Usłyszała już zarzuty. Za popełnienie wspomnianych przestępstw grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
MałaMi 13.10.2021 09:41
300 zł za nocleg... Chyba nocowała w czterogwiazdkowym hotelu....

R 13.10.2021 08:00
Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym jest też kara do 8 lat. Co to za chore prawo,ten kraj schodzi na psy.

Parys 13.10.2021 07:43
Pewnie zjadla za duzo miejscowego ryzu i ja ponioslo.

Robót 12.10.2021 21:37
Baba patola, teraz więcej bab cpunek niż facetów, masakra.....

Mikser 12.10.2021 18:52
Co za babskoooooo

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama