Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 03:14
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Aktualizacja. Nagroda za pomoc w odzyskaniu „pożyczonego” roweru wodnego

Jesteście wspaniali! Rower został odnaleziony. Znalazł się na zbiorniku Leśniańskim w zatoce Rumuna, był wciągnięty 10 m w las.
Aktualizacja. Nagroda za pomoc w odzyskaniu „pożyczonego” roweru wodnego
Oceń

Dziś w nocy z Przystani Żeglarskiej Izery nad Jeziorem Leśniańskim ukradziono nowy rower wodny. Właściciele proszą o pomoc i deklarują nagrodę.

Dzisiejszej nocy między 02:00 a 07:00 amatorzy rowerów wodnych "pożyczyli" sobie jeden z naszych nowych rowerów, który dzielnie służył wszystkim gościom przez cały sezon. Rower był zakupiony w 2021 jako nowy, 6-osobowy, koloru niebieskiego. Jeśli byliście w nocy na rybach nad Jeziorem Leśniańskim, bądź pod Waszym domem przejeżdżał samochód z przyczepką z rowerem wodnym jak na zdjęciu, prosimy o pilny kontakt pod numerem: 509 458 234

Dla znalazcy przewidziana NAGRODA! Jezioro już zostało przez nas sprawdzone, policja powiadomiona, a ośrodki w okolicy poinformowane.

Z góry dziękujemy za pomocNapisz komentarz
Komentarze
adam 17.08.2021 13:57
Nagroda powinna być dla tego kto uspokoi tych na skuterach wodnych.!!!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama