Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:34
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Nocny pożar pustostanu w Olszynie

Dziś przed piątą mieszkańcy słyszeli pędzące na sygnałach wozy strażackie. Przyczyną był pożar pustostanu.
Nocny pożar pustostanu w Olszynie
Zdjęcie główne: eLuban.pl- zdjęcie ilustracyjne. Zdjęcia w galerii: OSP Olszyna
Autor: eLuban.pl
Oceń

Około 4:30 ktoś zauważył płomienie w pustostanie przy ul. Rzecznej w Olszynie i powiadomił służby. Dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Lubaniu natychmiast na miejsce zadysponował OSP Olszyna i JRG Lubań.

Po przyjeździe strażaków na miejsce okazało się, że od płonących śmieci zajęły się schody i fragment stropu. Druhowie OSP Olszyna, którzy przybyli na miejsce jako pierwsi szybko uporali się z ogniem. Dzięki sprawnej akcji nie dopuszczono do rozwinięcia się pożaru.

Przy okazji słów kilka, jak zostać druhem OSP.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Gminy Olszyna i chcesz nieść innym pomoc, nadarza się okazja wstąpienia do zawiązywanej właśnie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Olszynie. W najbliższą niedzielę druhowie OSP Olszyna organizują „Festyn na zakończenie wakacji” połączony z naborem.

W programie: pokaz pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa technicznego, gaszenie pożarów, poczęstunek, dmuchańce dla najmłodszych, wata cukrowa, popcorn.

Impreza odbędzie się w niedzielę 22 sierpnia 2021r. o 14. przy remizie OSP w Olszynie.Napisz komentarz
Komentarze
Obcy 17.08.2021 13:21
Zdjęcie jak sceny z filmu Predator ???

Xd 19.08.2021 20:10
Predator powrót A6tki

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama