Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
sobota, 1 października 2022 07:35
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Transmisja ze ślubowania Wójta Gminy Lubań

Dziś o 16. w budynku Urzędu Gminy Lubań odbędzie się ślubowanie Małgorzaty Hercuń-Dąbrowickiej na Wójta Gminy Lubań. Wydarzenie będzie można oglądać on-line.
Transmisja ze ślubowania Wójta Gminy Lubań
Oceń

W trakcie specjalnie zwołanej sesji Małgorzata Hercuń -Dąbrowicka odbierze z rąk przewodniczącej Rady Gminy zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Lubań w przedterminowych wyborach, które odbyły się 21 i 27 czerwca 2021. Kolejnym punktem będzie złożenie ślubowania i krótkie wystąpienie nowej wójt. Transmisję można obejrzeć pod TYM linkiem.


Napisz komentarz
Komentarze
? 06.07.2021 20:17
Pigi już ciągnie nowe stado do koryta

? 05.07.2021 20:48
Specjalnie dla ciebie w lecznicy

Jadowite 05.07.2021 19:53
I już żmije jadem plują. ***** *****!

? 06.07.2021 08:41
No co? Jeden z zarzutów dla Pani H to brak jej doświadczenia w pracy w samorządzie. Przeglądając profil AU i jej KWW nadal nie widzę podziękowań dla skromnego, ale grona wyborców - chyba że są ukryte poza publicznym widokiem. Nadal nie pogratulowała rywalce, więc ja się pytam - gdzie to jej doświadczenie?? Jak to podstawowe zasady które najbardziej skłócone partie praktykują . Ale zamiast doświadczenia to jak takie zachowanie wytłumaczyć? zawiść?, że przegrała i ręki nie poda? , nie podziękuję wyborcom? całe szczęście, że taka osoba nie wygrała? dlatego referendum raz jeszcze jak radni takim priorytetem będą się kierować a nie dobrem wyborców.

? 06.07.2021 10:18
Referendum dla wójta również działa

Mieszkaniec1 06.07.2021 11:01
Czy nie macie dosyć opluwania pani Anety?Jak ma gratulować wygranej?Za hejt,nienawiść? Nie ma co się chwalić wielka wygrana, bo na wybory poszło tylko 33 procent uprawnionych ,a z tego 30 procent chciało innego wójta.

? 06.07.2021 13:31
Hejt był kierowany również w kierunku pani Hercuń były wyciągane różne sprawy z życia prywatnego. Jednak pani Hercuń może nie ma doświadczenia w samorządzie ale ma klasę, której bardzo doświadczonej przeciwnicce zabrakło, że nie podziękowała wyborcom i nie pogratulowała. Przegrywać trzeba umieć a to pokazało jej twarz.

Ellla 07.07.2021 19:20
Ren..tka zejdż ze sceny i.zacznij czytać przepisy bo tylko w knuciu i donoszeniu się specjalizujesz Jeszcze sie wójtowa przekona o twoim braku wiedzy.wyprowadzisz ją na manowce jak śp.wójta ze sciągniętym statutem

Walentyna 05.07.2021 17:07
Madame AU powinna z bukietem kwiatów a może nawet i koszem stawić sie z gratulacjami. Oczywiście gdyby była... Ale nie nie jest. I nie była nawet bez bukietu czy chociażby pojedynczej różyczki. Bez kolców.

? 05.07.2021 20:19
Brak jej klasy i wynik pewnie pokazał gdzie ją ludzie mają

? 06.07.2021 10:19
Przyśle jak jej podziękują

? 06.07.2021 14:35
Wyborcy byli potrzebni tylko do oddania głosu. Później nie usłyszeli nawet dziękuje. Prawdziwa twarz Dlatego był potrzebny Photoshop

;) 05.07.2021 16:40
Proponuje projekcje transmisji w Radostawiu ;) AUuuuu

123 05.07.2021 18:17
Radostowie,******.

emeryt 06.07.2021 16:34
E tam w Radostawiu !!

?? 07.07.2021 02:31
W Krakowie - W Radostowie. Nie w Krakowiu. Nie w Radostowiu!