Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 03:25
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Pod wpływem na motorowerze

Mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez policyjny patrol, kierujący jednośladem nie zatrzymał się do kontroli drogowej.
  • Źródło: KPP Lwówek Śląski
Pod wpływem na motorowerze
Oceń

Po krótkiej ucieczce mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Gryfowie Śląskim podczas patrolu gminy Mirsk w Mroczkowicach zauważyli mężczyznę jadącego motorowerem. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej lecz kierujący zignorował polecenia mundurowych i zaczął uciekać.

- Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali uciekiniera. Jak się okazało, powodem jego zachowania był fakt, że znajdował się pod wpływem alkoholu. Podczas badania stanu trzeźwości 36-latek wydmuchał 1,2 promila - informuje sierż. Olga Łukaszewicz, oficer prasowa KPP Lwówek Śląski.

Za przestępstwo nie zatrzymania się do kontroli drogowej grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Napisz komentarz
Komentarze
Zenuś 05.07.2021 16:00
W sobotę walnął passatem w barierki też chyba pod wpływem Miruś z Kurie-Skłodowskiej i dal dyla. Prawo jazdy poszło...

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama