Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 03:26
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Jakie są szanse Polaków na wyjście z grupy? Euro 2020

Tylko zwycięstwo ze Szwecją czy także remis? Jakie szanse na dalszą grę w Euro 2020 ma polska reprezentacja?
Jakie są szanse Polaków na wyjście z grupy? Euro 2020
Autor: screen TVP Sport
Oceń

Dziś o godzinie 18 na stadionie w Petersburgu Polska zmierzy się ze Szwecją. Po przegranym meczu ze Słowacją i remisie z Hiszpanią to ten mecz zdecyduje o losie Roberta Lewandowskiego i reszty drużyny na turnieju. Polacy mają jeszcze szanse na pozostanie w rozgrywkach i wyjście z grupy. Co się jednak musi wydarzyć?

Gramy w grupie F i na razie każdy z zespołów może przejść do kolejnego etapu rozgrywek. Hiszpanie, aby grać dalej, muszą w środę wygrać ze Słowakami. Ich przeciwnikom do awansu wystarczy remis, a Szwedzi są w najlepszej sytuacji – grają dalej bez względu na wynik spotkania z Polską.

Tylko jeden wynik

Za to my mamy trudniejszą, ale nie beznadziejną sytuację. Jeśli polska reprezentacja chce nadal być obecna na Euro 2020, to musi wygrać ze Szwecją. Wówczas będziemy mieli w sumie 4 punkty, a w przypadku remisu na naszym koncie będzie ich zaledwie 2 i odpadniemy. Co więcej, w zależności od wyników innych spotkań w naszej grupie, możemy zająć pierwsze lub drugie miejsce w tabeli.

Jak typują kibice?

Według bukmacherów faworytem jest Polska, ale jej przewaga nie jest olbrzymia. Średni kurs na naszą wygraną na polskim rynku zakładów wynosi 2,59, czyli stawiając 1 zł, można wygrać 2,59 zł (przed opodatkowaniem). Obstawienie remisu jest bardziej opłacalne – średnia wycena to 3,35. Jako, że to my jesteśmy wskazywani jako potencjalni zwycięzcy, to kurs na wygraną Szwecji jest wyższy. Średnio wynosi 2.86. 


Napisz komentarz
Komentarze
Trele morele 23.06.2021 23:13
Szanse 0. Dziś zweryfikowało to samo życie...

JÓZEK 23.06.2021 20:11
TAK JAK PISAŁEM W D....E BRZĘCZEK MA POLEWE Z BOŃKA NA TACZCE GO WYWIEŚ A ZE STADIONÓW AKUŁAPARKI ZROBIĆ POZDRAWIAM

Franek_Z 23.06.2021 18:33
Szanse marne! Jeszce się nie zaczęło - odszedłem tylko na chwilę do kuchni nalać piwa do kufelka - wracam i już jest 1:0 dla Szwedów. W ramach protestu - piwo pije przy meczu Hiszpania - Słowacja.

JÓZEK 23.06.2021 17:17
ŻADNE JAK I ŁUŻYC PO CO KOMU POLSKA PIŁKA CHODNIKOWA NIBY NARODOWA A JAKIE MAMY OSIĄGNIENĆIA OD 1984 ROKU ŻADNE TYLKO MILIONERÓW

Reklama
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama