Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
czwartek, 29 września 2022 06:49
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Za mandat zapłacisz kartą

Policjanci lubańskiej drogówki korzystają z terminali płatniczych. Dzięki temu możliwe jest natychmiastowe rozliczenie za popełnione wykroczenie drogowe. Dotychczasowe sposoby, jak regulowanie kary przelewem lub wpłatą gotówkową na poczcie są nadal dostępne.
Za mandat zapłacisz kartą
Oceń

Jak wynika z dotychczasowych doświadczeń funkcjonariuszy lubańskiej drogówki, kierowcy chętnie korzystają z nowego sposobu regulowania mandatu. Ta forma płatności grzywny umożliwia szybkie zakończenie procedury mandatowej oraz oszczędza nasz cenny czas. Również osoby posiadające zagraniczne karty płatnicze mają możliwość zapłacenia mandatu w swojej walucie. Warto zaznaczyć, że decyzja o formie płatności będzie należała do osoby ukaranej.


Napisz komentarz
Komentarze
Piechur 24.05.2021 19:56
No a przy okazji do pieszych - od 1 czerwca ... * Nie wchodź na przejście, jeśli widzisz pędzący samochód. Nawet jeśli jego kierowca cię zauważy, może nie zdążyć wyhamować. Na drodze nie chodzi o to, by za wszelką cenę korzystać z przysługującego nam pierwszeństwa. Chodzi o bezpieczne dotarcie do celu. * Jeśli chcesz przejść przez przejście, staraj się nawiązać kontakt wzrokowy z kierowcą. Będziesz mieć pewność, że cię widzi i dobrze odczytuje twoje zamiary. * Nie bierz za pewnik tego, że jeśli jeden kierowca zatrzymał się, by ustąpić ci pierwszeństwa, drugi zrobi to samo. Jeśli droga, przez którą przechodzisz, ma więcej niż jeden pas, upewnij się, że kierowcy stojący na wszystkich pasach zatrzymali się przed przejściem. * Jeśli coś ogranicza ci widoczność na przejściu dla pieszych, to zakładaj, że po niewidocznym dla ciebie fragmencie drogi pędzi kierowca, który cię nie widzi. Zawsze stosuj zasadę ograniczonego zaufania.

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama