Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 08:48
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Czołowe zderzenie osobówek

Do zdarzenia doszło dziś rano na ul. Młyńskiej w Nowogrodźcu. Czołowo zderzyły się Alfa Romeo i Skoda.
Czołowe zderzenie osobówek
Autor: OSP Nowogrodziec
Oceń

Służby ratownicze o zdarzeniu zostały poinformowane około 6:30.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Poszkodowane zostały dwie osoby. Udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Działania te polegały na użyciu kołnierzy ortopedycznych, opatrzeniu ran oraz ustabilizowaniu ręki u jednej z osób poszkodowanych (podejrzenie złamania). Ponad to zabezpieczono miejsce zdarzenia odłączono akumulatory w pojazdach oraz ograniczono rozlew płynów eksploatacyjnych – poinformowali w mediach społecznościowych druhowie OSP w Nowogrodźcu.

Na ten moment przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane, kierowcy trzeźwi i zostali zabrani do szpitala. Kierujący Alfa Romeo, mieszkaniec powiatu bolesławieckiego zderzył się czołowo z pojazdem Skoda, którym kierował 43-latek, również z naszego powiatu. - usłyszeliśmy od Anny Kublik-Rościszewskiej, oficer prasowej bolesławieckiej policji.

Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję, OSP KRSG Nowogrodziec oraz JRG Bolesławiec.Napisz komentarz
Komentarze
Igor ® 20.05.2021 08:26
mieszkaniec powiatu bolesławieckiego zderzył się czołowo z pojazdem Skoda, którym kierował 43-latek, również z naszego powiatu.. PEREŁKA :)

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama