Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 12:37
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wypadł z zakrętu i uderzył w budynek

Na pytanie, co się stało kierowca Audi odpowiedział - Po prostu nie wyszło.
Wypadł z zakrętu i uderzył w budynek
Oceń

Do zdarzenia doszło kwadrans po 11. w Radogoszczy. Audi jadące od strony Nawojowa Łużyckiego na końcu prostej wypadło z zakrętu oznaczonego „sierżantami”. Kierowca i pasażer auta mogą mówić o szczęściu, bo nic im się nie stało.

Auto po wypadnięciu z drogi przejechało kilkanaście metrów łąką, uderzyło we wzniesienie, które wyrzuciło samochód w górę i ten dopiero wówczas uderzył w płot i znajdujący się za nim budynek.

Kierowca i pasażer Audi samodzielnie opuścili pojazd. Na pytanie co się stało, że doszło do takiej sytuacji, usłyszeliśmy od kierowcy - Po prostu nie wyszło.

Na miejsce zadysponowano 2x JRG PSP w Lubaniu, zespół ratownictwa medycznego i policję.



Napisz komentarz
Komentarze
Ałdi 18.04.2021 22:02
Aaaa to tylko 3 lytry w dizlu???

Mama 18.04.2021 07:36
Kolejny ćpun i skutki widać

Igor ® 18.04.2021 01:58
".. uderzyło we wzniesienie" We? "które wyrzuciło samochód w górę i ten dopiero wówczas uderzył w płot" Kto jest ten ? Pneumatic - live dla kosztownch bez fizyki...

kierowca 2 17.04.2021 19:38
Parafrazując słowa Rodowicz ,,Ech mały nie szalej masz 18 lat ,,

kierowca 2 17.04.2021 19:35
i kolejny młody nie winny jak w Olszynie. Tamtemu też nie wyszło.

dlb 18.04.2021 22:19
W Olszynie sami niewinni.

Z miasta 17.04.2021 17:48
Następnym razem uda się.

Boluś 17.04.2021 17:35
Jest taka obserwacja czyli prawidło w naturze - że po BMW a audi najczęściej zasiadają idioci - szczególnie w wieku do 30 lat. Tym razem prawidło się wypełniło.

Domino 18.04.2021 00:43
*** Cię boli bo pewnie Cię nie stać ^^

xD 20.04.2021 11:53
tak w szczególności, że tutaj zazwyczaj mowa o 15+ letnich gruzach do 8k.

Tak to się stało 17.04.2021 16:54
Ten człowiek wyprzedzał z dużą prędkością inny pojazd tuż przed samym łukiem, cud że nic nie nadjechało z naprzeciwka. Po prostu skończył mu się asfalt i poszedł w pole jak dzik w żołędzie. Ot tak to się dzisiaj wydarzyło. Kierowca - sprawca zdarzenia - moim zdaniem prawo jazdy do utylizacji.

Nie wierze... 17.04.2021 15:41
Przewaga dzięki technice ?

Heniek 18.04.2021 11:56
Rozum nie sprostał technice - powinien jeździć co najwyżej hulajnogą!

Hogsofwar 17.04.2021 14:13
Gdyby tam nie było wielkich dziur na zakręcie i nie stracił przyczepności może by wszedł w ten zakręt z dużą prędkością

Jan 17.04.2021 16:54
Gdybys nie mial tyle dziur w mózgu taz bys dalej zajechał moze jakieś studia, a tak widzisz co robisz, i jak sie nazywasz.

Hogsofwar 17.04.2021 22:32
K...a ale dogadanie . I to pisze JAN ( Janusz biznesu hehe ) . Nie pisz o nazwie użytkownika jak sam jesteś Janusz ( wpisz w google i daj grafika hehe ) . Dziury w mózgu to sobie możesz mówić do kolegów ( bo chyba na kimś obserwowałem określone zachowanie ??? , A jak nie koledzy to ??? ) . A co do sensowności mojej wypowiedzi to pojedź w określone miejsce i znajdź metr kwadratowy dobrego asfaltu hehehe . Janusz się odezwał hehe . A gdzie Grażyna i Sebix ? Wiedzą co robisz ?!?!

kierowca 17.04.2021 13:47
Następny, który jeździ przepisowo w terenie zabudowanym. Jak to "nie wyszło"? Wyszło, nawet lepiej niż zwykle. Pochodzisz pieszo, przemyślisz to i owo i może będziesz odpowiedzialniejszym kierowcą, czego ci życzę!

kierowca DLB 17.04.2021 16:39
jednemu już nie wyszło teraz cały region płacze