Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 3 października 2022 09:24
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Policyjny pościg za 47-latkiem

Poważne zagrożenie na drodze stworzył 47-letnie mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który swoim samochodem uciekał przed policją. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.
Policyjny pościg za 47-latkiem
Autor: KPP Zgorzelec
Oceń

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, podczas służby na terenie tamtejszej gminy, policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki opel. Ten jednak pomimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania, przyśpieszył i zaczął uciekać, stwarzając ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych uczestników ruchu. 

Po przejechaniu kilkuset metrów ścigany skręcił na stację paliw, zmuszając jednego z kierujących ciężarówką do gwałtownego hamowania. Następnie porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę - informuje Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

Co było powodem ucieczki kierowcy? Okazało się, że 47-latek nie miał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdem, a samochód nie był zarejestrowany i nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia. Napisz komentarz
Komentarze
Adam 20.02.2021 06:49
Nie ważne są KONIE ważne są umiejętnośći !!! No i tu kolega się nie popisał....

Śmiechu warte 12.02.2021 10:52
Jeszcze żeby miał czym uciekać........

Arek 12.02.2021 11:33
I tu sie mylisz kolego jest zima tu sa wazne umiejętności a nie moc to kierowca ***, i psychika slaba za bardzo serce mu kolatalo panika go zgubila.

Reklama
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KlawerTreść komentarza: Jaro Kaczyński na cyklicznym spotkaniu wyraził opinię - i ma chłop rację. Co to za demokracja i wolność słowa w państwie PiS skoro media obce rządowej ekipie podają wiadomości inne niż oficjalne media TVP - TVP Info i Polskie Radio 24. Czas się tymi mediami zająć. Nie wyszło z TVN - może tym razem się uda.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 17:13Źródło komentarza: 500 plus, zasiłki, świadczenia. Ile kosztowały podatników w 2021 roku?Autor komentarza: olkjTreść komentarza: Nie chcę bliżej nieokreślonych dodatków o nie pewnym pochodzeniu , a chcę powrotu cen istotnych dla kontynuacji i stabilizacji sprzed drożyzny ,gdzie były warunki do życia w Polsce były stabilne . Chcę rządu Polskiego budującego a nie niszczącego swój kraj i ludzi . Jakieś zmowy cenowe akceptowalne przez rząd i olbrzymie płace członków partii pis to już nieakceptowana przesada .Data dodania komentarza: 02.10.2022, 16:04Źródło komentarza: 13 i 14 emerytura w 2023 roku. Emeryci i renciści mogą spać spokojnieAutor komentarza: AfroTreść komentarza: Tyle ile wykorzystamyData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:17Źródło komentarza: Ile zapłacimy za ogrzewanie i czy PEC ma czym ogrzać lubańskie mieszkania?Autor komentarza: RurkTreść komentarza: Nie zatrzymali prawo jazdy a w Polsce zakaz kierowania.sobowymiautamiData dodania komentarza: 02.10.2022, 12:15Źródło komentarza: Nowogrodziec. Drogówka zatrzymała prawo jazdy za zbyt szybką jazdę
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama