Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
wtorek, 4 października 2022 11:24
Reklama
Reklama
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Powiat doceni sportowców

Powiat Lubański przygotowuje szóstą edycję sportowych wyróżnień dla sportowców z terenu Powiatu Lubańskiego. Starosta Lubański zaprasza do składania właściwych wniosków.
Powiat doceni sportowców
Oceń

Nagrodę lub wyróżnienie mogą otrzymać:

- osoby fizyczne, które reprezentują barwy klubu działającego i zarejestrowanego na terenie Powiatu Lubańskiego lub osoba, która pochodzi z terenu Powiatu Lubańskiego i osiąga wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie sportowym,
- trenerzy prowadzący szkolenia w klubach działających i zarejestrowanych na terenie Powiatu Lubańskiego, którzy angażują się w działalność klubu i popularyzowanie sportu na terenie powiatu a ich zawodnicy osiągają wybitne wyniki we współzawodnictwie sportowym na arenie międzynarodowej lub krajowej.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody lub wyróżnienia mogą wystąpić:

- władze klubu sportowego, stowarzyszenia kultury fizycznej lub odpowiedniego związku sportowego ze względu na dyscyplinę sportową,
- zainteresowani zawodnicy (rodzice lub opiekunowie prawni w przypadku zawodników niepełnoletnich),
- osoby, kluby, stowarzyszenia nie związane z zawodnikiem lub trenerem, który ma ubiegać się o nagrodę lub wyróżnienie Starosty Lubańskiego.

Szczegółowe zasady, tryb przyznawania i pozbawiania oraz rodzaje i wysokość nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego regulują uchwały:

- Nr XII/89/2015 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 24 września 2015 roku w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego  dla zawodników i trenerów za osiągnięcia sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.
- Nr II/23/2018 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 20 grudnia 2018 roku w sprawie zmiany Uchwały Nr XII/89/2015 Rady Powiatu Lubańskiego z dnia 24 września 2015 roku
- w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości nagród lub wyróżnień Starosty Lubańskiego dla zawodników i trenerów za osiągnięcia sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.

Zgłoszenia prosimy kierować na sekretariat Starostwa Powiatowego w Lubaniu, ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2021 r. Decyduje data wpływu.


Napisz komentarz
Komentarze
Co roku składałem .... 22.01.2021 07:02
W tamtym roku była porazka. Widać ze się coś tam zmieniło szkoda ze na gorsze obsługa tez inna z jest brakiem wiedzy. I strasznie późno dajecie ta informacje zawsze była zdecydowanie wcześniej teraz to nawet przez pandemie nie ma jak papierów pozbierać.

? 29.01.2021 17:21
Przespali

xyz 21.01.2021 06:57
A gdzie są statuetki za zeszły rok?

Gosc 20.01.2021 16:03
Szkoda, że za zeszły rok nie było żadnych statuetek, dzieciaki są zawiedzione. A tu kolejna edycja.....

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama