Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 17:35
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Surowa kara dla zawodnika Gryfa

Cztery mecze zawieszenia i 100 zł grzywny, to kara jaką orzekła komisja dyscypliny DZPN Legnica wobec jednego z graczy Gryfa Gryfów Śląski.
  • Źródło: lwowecki.info
Surowa kara dla zawodnika Gryfa
Oceń

O sprawie poinformował wczoraj serwis jg24.pl, według którego Mariusz Malarowski za swoje zachowanie podczas meczu Orkan Szczedrzykowice – Gryf Gryfów Śląski ma zostać zawieszony na cztery kolejne spotkania i zapłacić 100 złotych grzywny.

W 83-ej minucie gospodarze otrzymali rzut karny. Niezadowolony z decyzji arbitra był m.in Malarowski, który wyraził to werbalnie oraz zdaniem sędziego naruszył jego nietykalność poprzez odepchnięcie klatką piersiową – czytamy w portalu.

Z takim postawieniem sytuacji nie zgadza się zawodnik. – Zawodnik twierdzi, że tak nie było. Nagranie jakim dysponujemy zdaje się potwierdzać jego wersję – mówi dla jg24.pl prezes Gryfa Andrzej Badermann i dodaje: – Najprawdopodobniej będziemy odwoływać się od tej kary, ale jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji.


Napisz komentarz
Komentarze
sprawiedliwy 07.08.2020 16:50
To jest surowa kara ? Za naruszenie nietykalności cielesnej innej osoby ? Powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany jako tzw. pilkarz i przynajmniej 25000 kary pieniężnej .

Zenon Zarazek 07.08.2020 12:43
Sędzia Kalosz !

Reklama
ReklamaSiekierczyn. Punkt konsultacyjny Czyste Powietrze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama