Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 18:48
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Zgrupowanie w Borowicach

Seniorzy KS Łużyce Lubań od 18 przebywają na zgrupowaniu w Borowicach. W jego ramach rozegrali w Jeleniej Górze mecz z juniorami starszymi Karkonoszy.
Zgrupowanie w Borowicach
Autor: Piotr Kuban - JG24.pl
Oceń

Łużyce mimo ciężkich treningów toczyły wyrównany bój, ale ostatecznie uległy 3:4 (2:2). Bramki dla lubanian strzelili Oskar Rymer 2 oraz Łukasz Rogalski.

- Drużyna juniorów Karkonoszy to bardzo utalentowana młodzież i myślę, że sparing z nimi był dla nas bardzo pożyteczny. Jesteśmy z niego zadowoleni. Oczywiście robimy jeszcze dużo błędów niewymuszonych, ale po tylu miesiącach przerwy od grania i treningów można to usprawiedliwić. Cieszę się, że udało nam się przyjechać na krótki obóz, bo możemy spędzić ze sobą więcej czasu. W Lubaniu jest bardzo wielu utalentowanych zawodników, co udowodnili na boisku - powiedział po meczu trener Jarosław Wichowski.

Skład Łużyc: Trzajna (46 Lużyński) - Misiurek (46' Rogalski), Rymer, Kocuła, Fereniec, Pietruszewski (55 Szpytma), Młynarski (55 Maciąg), Sitek (46 Mandżejewski), Pietroński (46 Perdon), Bojdziński (65 Wichowski), Starczewski (55 Misiewicz).

Dodajmy, że lubanianie zakończą zgrupowanie w niedzielę 21 czerwca.


Napisz komentarz
Komentarze
Ave 21.06.2020 22:36
Misiek hehe ty jak zawsze uhahany ??

Max 21.06.2020 14:30
Obozy, treningi, a w meczach bęcki. Nawet z juniorkami Karków! Wstyd!

ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaLaser ICOON 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama