Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 30 września 2022 17:03
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

#zostańwdomu - graj w pingponga z PSE

Czas epidemii można wykorzystać aktywnie - przekonuje Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - realizatorzy III edycji Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE", w której bierze udział Szkoła Podstawowa w Zarębie oraz Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Pisarzowicach.
#zostańwdomu - graj w pingponga z PSE
Oceń

Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi i Ministerstwem Sportu od stycznia 2020 roku realizują III edycję Programu "Pingpongowe Marzenia z PSE”. Program stanowi integralną część Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego. Uczestnicy Programu - dzieci ze szkół podstawowych oraz klubów tenisa stołowego korzystają z bezpłatnych zajęć pozaszkolnych, prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. W III edycji Programu, zajęciami objętych jest 1360 dzieci z całej Polski, a zajęcia są prowadzone przez ponad 100 trenerów. Jedną ze szkół kontynuujących swój udział w Programie jest Szkoła Podstawowa w Zarębie.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną i wstrzymanie zajęć w szkołach i klubach, Polski Związek Tenisa Stołowego wraz z członkami Polskiej Kadry Narodowej zachęcają młodzież do kontynuowania ćwiczeń w domach. Na kanałach social media PZTS publikowane są filmy instruktażowe, w których zawodnicy Reprezentacji Polski pokazują pomysły na treningi, które można wykonywać w czasie epidemii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.pzts.pl oraz na profilu na Facebooku - Polski Tenis Stołowy.

# trenujzkadra #zostańwdomu #zeronudywdomu #pingpongowemarzeniazpse


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama
Reklama
Reklama