Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
poniedziałek, 4 sierpnia 2025 16:32
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Kolejne podpalenie pustostanu

Dziś o 5:10 strażacy zostali zadysponowani do pożaru pustostanu w Świeradowie-Zdroju. Na miejscu panują ciężkie warunki, o 9:10 akcja dogaszania pogorzeliska wciąż trwała.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Gdy na miejsce dojechały pierwsze zastępy strażaków cały budynek objęty był ogniem. Płonął budynek przy ul. Zacisze. Akcję gaśniczą utrudnia padający śnieg i fakt, że woda na miejsce musi być dowożona z Czerniawy. Z informacji uzyskanych od oficera prasowego KP PSP w Lubaniu wynika, że w pożarze nikt nie ucierpiał. Wszystko wskazuje na to, że pożar był wynikiem podpalenia.

Na miejscu działały OSP Świeradów-Zdrój, OSP Pobiedna, OSP Leśna oraz JRG Lubań.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ja 04.02.2020 11:50
I osp że Świecia

Kajakk 04.02.2020 22:43
Jechali jechali i dojechali

ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
Izerbejdżan
Poradnia
trio jaz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaPowiat Lubań
Reklama