Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Spacerem do biblioteki

Grupa dzieci z klasy 0 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pisarzowicach, korzystając z uroków pięknej pogody zawitała do Gminnej Biblioteki Publicznej.
 Spacerem do biblioteki

Autor: GOKiS

Niektóre z dzieci w bibliotece były pierwszy raz. Spotkanie było zatem doskonałą okazją do rozmowy na temat tego, jak zostać czytelnikiem, jak wypożyczać książki i jak należy się z nimi obchodzić. Wszyscy doskonale znali zasady poszanowania wypożyczonych książek. Ponadto dzieci dowiedziały się, że w bibliotece oprócz wypożyczania książek można robić wiele innych ciekawych rzeczy, jak np. grać w gry planszowe, brać udział w zajęciach plastycznych, a także bawić się z książką na dywanie.

Młodzi czytelnicy ochoczo zapoznali się z najnowszym księgozbiorem adresowanym do ich grupy wiekowej. Dzieci, zachęcone różnymi możliwościami jakie oferuje biblioteka obiecały, że wrócą do biblioteki z rodzicami po nowe bajeczki, jakie  tu na nich czekają.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Rolki
owd
Wystawa Magdalenki
Szkrab
noc muzeów
3 maj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KorekTreść komentarza: Teraz jest krzyk że Niemcy kontrolują ale jak wizy sprzedawali na targach i imigranci po ich otrzymaniu masowo przyjeżdżali do Niemiec to było cacy. Trochę samokrytyki dlaczego Ukraińcy także wyjeżdżają z Polski do Niemiec ? Może gdyby warunki do halne były jednakowe w całej Uni europejskiej byłoby inaczej .Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:50Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: JohnnyTreść komentarza: Macie rację że PolskiRzad powinien wprowadzić kontrolę na granicy z Niemcami. Skoro stoimy przy wjeździe do Niemiec to czemu nie mozemy stać przy wjeździe do kraju. Wam się już całkiem w łbach pomieszało.Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:42Źródło komentarza: Korek do granicy ma już 15 km. Od jutra Niemcy wprowadzają stałe kontroleAutor komentarza: ???Treść komentarza: Haha no włodarz gminy to na jaką imprezę się wybrała w tym stroju chyba na potupajkę do PG RData dodania komentarza: 6.05.2025, 07:40Źródło komentarza: Lubań uczcił 3 Maja. Koncert, kolorowanki i... deszczAutor komentarza: RealistaTreść komentarza: Daniella nie obrażaj mnie. Przyznaję że się myliłem, faktycznie kierowcy nie powinni blokować chodników. Zgadza się że można znaleźć miejsce do parkowania dalej.Data dodania komentarza: 6.05.2025, 07:36Źródło komentarza: Mistrzowie parkowania. Droga po remoncie tylko chodniki nie dla pieszych
ReklamaPowiat Lubań
Reklama