Nowogrodziec. Kobieta napadnięta przy bankomacie

  • 03.08.2022, 10:57 (aktualizacja 03.08.2022, 11:57)
  • Źródło: Bolec.info
Nowogrodziec. Kobieta napadnięta przy bankomacie

Podziel się:

Oceń:

Napadnięta kobieta nie dała się zastraszyć i walczyła ze złodziejem jak lwica. "To wyglądało jak w hollywoodzkim filmie" - opisują zajście świadkowie.

Dantejskie sceny wydarzyły się po południu 1 sierpnia przy bankomacie na ul. Kościelnej w Nowogrodźcu. Mieszkanka Zebrzydowej przyjechała tam swoją 20-letnią Toyotą by wypłacić pieniądze z bankomatu. Gdy wysiadała z auta została napadnięta przez mężczyznę, który wyrwał jej kluczyki z ręki. Napastnik wsiadł do auta i próbował odjechać. Kobieta nie dała jednak za wygraną i walczyła ze złodziejem jak lwica. Chwyciła kierownicę przez otwarte okno i uniemożliwiała napastnikowi ucieczkę autem.

To wyglądało jak w hollywoodzkim filmie - mówi dziennikarzom Bolec.info mieszkaniec Nowogrodźca. - Po zabraniu kluczyka, agresor starał się w jakiś sposób uwolnić od właścicielki. Jechał autem kilka razy do przodu i do tyłu. Kobieta wisiała na kierownicy i uniemożliwiała mu jazdę prosto. Jej nogi sunęły po jezdni. Po kilku minutach kobieta puściła kierownicę i upadła. Prawdopodobnie na chwilę straciła przytomność. Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka pogotowia, ratownicy udzielili jej pierwszej pomocy. Na miejsce przybyła też policja. Napastnik odjechał z miejsca zdarzenia, pojechał skradzionym samochodem ulicą Kolejową.

Kobieta z licznymi urazami ostatecznie trafiła do szpitala gdzie udzielono jej pomocy. Jak się dowiadujemy, złodziej ukradł jej auto, ale na szczęście nie zdołał zabrać portfela.

Według ustaleń dziennikarzy Bolec.info agresor prawdopodobnie pochodzi z Gościszowa, a do Nowogrodźca został przez kogoś przywieziony.

Bolesławiecka policja potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, a w sprawie zatrzymano już podejrzanych.

Doszło do kradzieży zuchwałej, kobiecie zostały wyrwane kluczyki z ręki i został ukradziony pojazd marki Toyota. W tej chwili trwają czynności z osobami zatrzymanymi do tej sprawy - informuje aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska, KPP w Bolesławcu.

Aktualizacja
Bolesławiecka policja informuje, że w sprawie zatrzymano dwie osoby i prowadzone są z nimi czynności.

Źródło: Bolec.info

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ważna...
Ważna... 04.08.2022, 22:39
Gosciszów słynie z takiej gasterki az strach sie bać rewir cpunów ,tak mòwią ...
gonzo
gonzo 04.08.2022, 12:25
A świadkowie stali i patrzyli. Może ktoś nagrał całe zajście stojąc ok. 2 metry od zdarzenia?
Polak
Polak 03.08.2022, 22:14
(...) prowadzone sa czynnosci
Gdyby urypali im łapy to zaden inny nie pomyślałby juz o tym by kraść
Dopóki prawo w Polin będzie niańczyć ten gnój dopóty tak będzie sie działo
Amen
16tyLogin
16tyLogin 03.08.2022, 13:28
To paragraf o zuchwałej kradzieży jeszcze działa?
Z opisu wygląda że był to napad!!!
A ten cięższym §em skutkuje.

Pozostałe