Kolejne auto ukradzione, właściciel prosi o pomoc i oferuje wysoką nagrodę

  • 02.07.2022, 08:47 (aktualizacja 02.07.2022, 09:02)
  • red.
Kolejne auto ukradzione, właściciel prosi o pomoc i oferuje wysoką nagrodę

Podziel się:

Oceń:

W nocy z czwartku na piątek złodzieje ukradli w okolicach stacji kolejowej w Zebrzydowej Mazdę na duńskich numerach rejestracyjnych CU 88 662. Auto odjechało w kierunku Zebrzydowej i drogi krajowej nr 94. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu auta i oferuje wysoką nagrodę za pomoc w odzyskaniu auta.

Każda, nawet najmniejsza informacja jest ważna. Jeżeli możecie pomóc to prosimy o kontakt pod nr. tel. 503406144.

red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polak
polak 03.07.2022, 17:04
a morze z Rosją
Yurij
Yurij 02.07.2022, 23:11
Szukaj w korku do granicy z Ukrainą..
Xyz
Xyz 02.07.2022, 20:23
Klolejne auto skradzione a policja nie wyciaga wniosków założyć grupę rozbijającą zlodzieij samochodów *** karac minimów 15 lat na twardo
kaPO
kaPO 02.07.2022, 18:29
zdążyło do Lwowa...
ubezpieczyciel
ubezpieczyciel 02.07.2022, 18:08
Zamiast oferować wysoką nagrodę nie lepiej ubezpieczyć auto? Duńczyk pracujący na zmywaku zarabia odpowiednio by mieć na ubezpieczenie dodatkowe.
Kowalski
Kowalski 02.07.2022, 16:57
To działa mafia ubezpieczeniowa CUK znają twoje dane i tak to działa
Morales
Morales 02.07.2022, 16:18
Wyznacz nagrodę za głowę złodzieja to szybciej auto znajdziesz
Minionka
Minionka 02.07.2022, 14:53
Apeluję do właścicieli droższych i atrakcyjnych aut. Kolorowym (neonkowym) sprajem popsikajcie wszystkie części i osprzęt silnika. Tego nie da się skutecznie zmyć bo zawsze w zakamarkach pozostaje. Jak się to rozpowszechni kradzieże spadną nie będą mieli zbytu na części z takim śladem. Próbkę na wszelki wypadek - dla potrzeb identyfikacji czyli Policji - trzeba sobie pozostawić. Najlepiej jakby była mieszanka z dwóch kolorów - to już "kaplica" - żaden złodziej nie tyknie.
wiochal
wiochal 02.07.2022, 17:12
Takie autka nie idą na części, tylko już w nocy lub nad ranem przekraczają wschodnią granicę, tam popyt nie słabnie.
awdsc
awdsc 02.07.2022, 14:32
Nawet jak złapią złodzieja to co to za kara zamkną go w więzieniu jeść mu dadzą wyro do spania ma i dach nad głową. Nawet pod prysznicem darmowy sex xD Też mi kara.
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 02.07.2022, 13:30
Brak słów. Wszystko w tym kraju sprowadza się do jednego - do dojenia. Chcesz mieć auto, to ubezpiecz. Kradną coraz więcej, podnosimy składkę. Nie urywa się jaj złodziejom, tylko doi się tych, którzy ciężko pracują. Bolszewizm górą!
kaPO
kaPO 02.07.2022, 18:34
POstradałeś zmysły tuskowy pajacu itp!
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 03.07.2022, 13:45
Czy wszystko kojarzy Ci się z Tuskiem? Mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie. Plus za epitety używane konsekwentnie w Waszym jedynie słusznym wyznaniu.
Ludzik
Ludzik 02.07.2022, 11:11
w Olszynie niech szuka w stodole
panjapa
panjapa 02.07.2022, 11:01
Złapać sk..synów złodziejskich i ręce najpierw połamać, a później obciąć tępą siekierą. Może wtedy inni zastanowią się czy warto kraść.
Prorok
Prorok 04.07.2022, 13:50
Ubezpieczalnie by padły...
Zlodzieje byli od niepamietnych czasów i będą do niepamietnych czasow bo to ludzka chciwość jest ...
Dziki