WIDEO. Golas biegał po DK30 w Lubaniu

  • 01.07.2022, 18:49 (aktualizacja 01.07.2022, 19:09)
  • red.
Lubań. Nagi mężczyzna biegał po DK30
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W tej chwili policja ustala co było przyczyną, że w piątkowe popołudnie nagi mężczyzna biegał po drodze krajowej nr 30 w Lubaniu. Mieszkańcy spekulują, że przyczyną takiego zachowania mogły być narkotyki.

Przed 17. na ulicy Jeleniogórskiej w Lubaniu kierowcy mijali nagiego mężczyznę, który najpierw biegł wzdłuż ruchliwej trasy w kierunku rogatek miasta, by po przebiegnięciu kilkuset metrów pobiec w przeciwnym kierunku. Po kilku minutach na miejscu pojawiła się policja i zatrzymała przemoczonego biegacza.

Rzecznik prasowa lubańskiej policji potwierdza, że zatrzymano nagiego mężczyznę biegającego DK30 w Lubaniu i dodaje, że na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego.

Mieszkańcy komentując zdarzenie zwracają uwagę, że miasto organizuje dziś Sudecki Festiwal Minerałów gości dziś wielu miłośników kryształów, zupełnie przypadkowo "kryształem" nazywana jest też metamfetamina, która może wywoływać podobne zachowania.

Wideo dzięki uprzejmości czytelników, dziękujemy.

red.

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotrek
Piotrek 19.07.2022, 10:05
Przed chwilą pokazałem Hubertowi ten film. Siedzę z nim na ławce.
To nie on!
Ma duży tatuaż na lewej nodze i na orawej od zewnątrz.
Golas go nie ma.
16Ty login
16Ty login 05.07.2022, 15:34
Hubert!
Na telefonie nie poznałem.
Puścili w tv jako sensację. Na dużym ekranie łatwo poznać.
Nie wiem jaka stacja ale w piwiarni w Krakowie leciało to i pewnie na Polske też.
Powinien tak częściej to by został celebrytą na reklamach by zarabiał.

kubica
kubica 03.07.2022, 17:26
ja pie.....ten pis wszystkiego zabrania a meta niedaleko dopiero się rozpędzał to ile przekroczył ponoć mandaty za prędkość zdr.....
Ja
Ja 02.07.2022, 20:38
No i zatrzymali biedaka a ten pan napewno biegł w intencji osob uzależnionych .Policja wstydziła by się ,bardziej od tego pana .
Otok
Otok 02.07.2022, 19:37
A może to ktoś z zarządu, z firmy na przeciwko rozgrywającej się akcji?? Podobni tam rządzą 😁..
Wezyr
Wezyr 03.07.2022, 10:46
Pisz konkretniej ćwoku jaka firma a nie bredzisz tajemniczo jakby o zamku Czocha opowiadał
Otok
Otok 05.07.2022, 08:04
Widzę chroniczny brak inteligencji, ciężko ogarnąć temat.. Ćwok to Twój stary mendo społeczna.
Wkręcik
Wkręcik 04.07.2022, 22:40
Co majo wiedzieć wiedzo i sie simiejo.
Ty nie musisz.
Sie nie interesui
JP
JP 02.07.2022, 18:12
Tee kucharz ty juz skończ z tymi swoimi smutami bo robisz sie nudny
AArtysta
AArtysta 02.07.2022, 13:47
Jak taki golas że całkiem bez ubrania mógł być przemoczony?
Nasiąkał czy przeciekał i co mu przemokło?
Got
Got 02.07.2022, 12:11
Oj tam oj tam , toć to maratonczyk tylko ostro wyprzedził pozostałych .😲
Piter
Piter 02.07.2022, 00:45
Dramat. Jak by nigdy nikt nie widzial na oczy penisa... Maly czasami tez niech sobie poodycha
Migotka
Migotka 02.07.2022, 12:30
🤣😂🤣
Nowy25
Nowy25 02.07.2022, 00:33
A to nie złodziejaszek Tomeczek?
😂
😂 02.07.2022, 14:02
Mówią że to jakiś piłkarz
Gos
Gos 01.07.2022, 23:02
Pewnie cpun hubert
Alois
Alois 04.07.2022, 22:42
Hubert siedzi.
Alois
Alois 05.07.2022, 15:27
Poprawka!
To jednak ćpun i kosmonauta Hubert.
Wyszedł i aktualnie:
chodzi po Olszynie i okrada tamtejsze Biedronki oraz inne sklepy i co się tylko da na potęgę.
Tu ukłon w stronę policji olszyńskiej.
Do pracy nie pójdzie bo ma chorą nogę na skutek złamania nad kostką 15 lat temu czy 20:)
Nie poznałem ciula na tym filmiku. Poznał go koleś przebywający aktualnie w Krakowie.
Obejrzał w TV:~}
Czkhawka
Czkhawka 01.07.2022, 23:00
Słyszałem że ktoś przywiózł z Holandii coś co się nazywa Flecca czy Flakka. Nikt normalny czegoś takiego nie bierze. Idę o zakład że to Prusakolep ten wzorowy pracownik w byłej bawełnience. Zawsze kupował jakieś ostatnie g***o i eksperymentował. Zamiast kupić na osiedlu normalny towar.
Się założe że pod niego przywieźli a kupili za grosze albo jako gratis czy cuś dostali w promocji. Zalegało komuś to pogonił polaczkom. PRusakolep jak zobaczył to sypnął kasą bo pierwszy do takich jak już pisałem... różności.
No i po 2 czy 3 użyciu rozebrało gościa bo tak to działa a potrafi całkiem we łbie przestawić, całkiem to znaczy całkiem poczytajcie sobie i dużo bardziej całkiem niż po czymkolwiek. Taki mefedron z 8 letnim stażem wciągania ile wlezie to nawet się nie równa z kimś kto od muesiąca bierze flaccę.
A co robi mefedron to chyba młodzież się orientuje z biorącym?
Taki to robi rozwał z mózgiem. A czy to mu wykryją to nie wiem czy mają takie odczynniki.
A swoją drogą to jak kiedyś coś wciągną to się bał przejść przez most, jakikolwiek i płacił za taksówkę żeby go przewiozła do miasta bo ten most koło basenu też go przerażał.
No i jakiej dostał korby jak wysadzili w Świradowie ten bankomat 3 dni o niczym innym nie gadał aż się trząsł. No i ostatnio nigdzie czuba nie widać. Można by dłużej ale wyjdzie artykuł nie komentaż, no już wyszedłprawie.
Kiziamizia
Kiziamizia 02.07.2022, 11:48
A ty co brałeś? Że tak się znasz?
Czkhawka
Czkhawka 02.07.2022, 19:58
Po co mam się znać, mam Google'a:))
Nic nie biorę bo nie jestem id...ą.
Tylko udaję czasami.
Czkhawka
Czkhawka 02.07.2022, 09:27
A! Jest film!
Jednak nie prusakolep.
Ten się goli na gładko.
No chodzi jak na baczność.






















.
Flaku
Flaku 02.07.2022, 09:20
ALfa PVP (tzw Flakka), robi ludziom wodę z mózgu - popularne to to w USA. Oby to nie było to, szkoda lokalnych chłopaków - z tego co czytałem to robi to gó**o z ludzi żywych zombie, zeschizowanych z paranojami(niebezpiecznych dla siebie i otoczenia, nieobliczalnych). Szkoda ludzi :/
Czkhawka
Czkhawka 04.07.2022, 22:53
Nie jest popularne nawet w stanach.
Tak jak nie jest popularny proszek zombie robiony z takich kwiatków co rosną nawet w Lubaniu i jakiejś trucizny z ryby plus pnącze jakieś plus autorskie dodatki. Osobnik zaawansowany w braniu czegoś takiego po czasie powtarza wciąż to samo coś jak Hodor z gry o tron, tyle że mniej składnie.
A te kwiatki to datura się nazywają.
Loko
Loko 02.07.2022, 09:20
Zgubiłeś najlepszego kolegę to zgłoś to na policję, widać że żal ci towaru którym się nie podzielił.
Czkhawka
Czkhawka 04.07.2022, 22:45
Loko to po hiszpańsku(meksyk) szalony.
Cxx
Cxx 01.07.2022, 22:37
Nikt normalny by tego nie dokonała więc albo narkotyki albo zakład
Kuchcik
Kuchcik 01.07.2022, 21:39
Ryż z mojej kuchni na ksieginkach potężną mocą włada. Kryształowe Lato welcome to.
R
R 01.07.2022, 21:13
Czy to ma związek z dzisiejszą wystawą minerałów?
Ja
Ja 01.07.2022, 20:59
A może chłop się założył
ryż zabija mózgi
ryż zabija mózgi 01.07.2022, 20:30
Pewnie ktoś chłopu zrobił nieświadomkę i nie ogarnął
Stiv
Stiv 01.07.2022, 20:24
Już odrazy narkotyki
Lucyjanna
Lucyjanna 01.07.2022, 20:16
Nie narkotyki tylko panujące upały,. A poza tym co ma Policja do biegania - nawet nago? Ponoć zasłaniał przyrodzenie kiedy nadjeżdżały samochody - zatem do zgorszenia nie doszło.
owoc
owoc 01.07.2022, 22:54
Chyba tylko dlatego, że tam zakaz ruchu pieszych ale jak szybko się zjawili, że ktoś złamał przepis..
Mieszkanka