Świeradów-Zdrój. 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę

  • 29.06.2022, 08:31 (aktualizacja 29.06.2022, 08:51)
  • red.
Świeradów-Zdrój. 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę ilustracyjne

Podziel się:

Oceń:

W sobotę w nocy, w Świeradowie-Zdroju 23-latek próbował zgwałcić nastolatkę. Dziewczyna mimo obrażeń zdołała uciec i wezwać pomoc.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 25 czerwca 2022 roku w Świeradowie- Zdroju. Wówczas to 23- letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego, Kacper S. usiłował doprowadzić do poddania się innym czynnościom seksualnym, a także do obcowania płciowego z pokrzywdzoną 17- letnią kobietą. – powiedział dla Lwówecki.info prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Kacper S. stosował wobec 17-latki przemoc, w wyniku czego dziewczyna doznała obrażeń ciała. Mimo tego, udało jej się uciec i wezwać pomoc. Po przyjęciu zgłoszenia, policjanci z Gryfowa podjęli działania i namierzyli napastnika. Mężczyznę zatrzymano na terenie powiatu lwóweckiego, a ponieważ wcześniej był już karany za rozbój, za próbę gwałtu będzie odpowiadał w warunkach recydywy.
Wczoraj, 28.06 na wniosek Prokuratury Rejonowej w Lwówku Śląskim Sąd zastosował wobec Kacpra S. tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie za usiłowanie gwałtu i spowodowanie obrażeń ciała u pokrzywdzonej grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

red.

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Luka
Luka 02.07.2022, 08:20
W Pudle bedzie miał wesoło . *** pęknie mu !!!
16ty login
16ty login 01.07.2022, 12:32
Po wyroku standardem powinna być publikacja wizerunku na internecie i w prasie lokaknej.
Jeżeli taki miglanc zmieni wygląd np. postaniwi prowadzić zarost to musi uaktuaknić wizerunek na policji pod groźbą odsiadki najmniej pół roku do roku. Albo mieć zakaz zapuszczania zarostu bo swobody ma mieć ograniczone i odpada argument że dopiero zapuszcza. Co pół roku mieć obowiązek zrobienia fotki na policji aktualnej z taką tabliczką z numerem:) to tak dla fasonu ta tabliczka.
Jak się przeprowadzi to w lokalnej prasie zgrubna lokalizacja i wizerunek najmniej miesiąc.
Opis przestępstwa i wszelkie dane osobowe. Żeby go witali np. w sklepie: pan Kacer? serdecznie witamy, oferujemy rabat na zakupy.
Mr.Hejt
Mr.Hejt 01.07.2022, 12:19
Kary za tego typu przestępstwa są zadziwiająco łagodne.
 Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.06.2022, 10:05
Oszust, kłamca, śmieć nie mający żadnych wartości moralnych ani szacunku do ludzi. Jeżdżący czesto napity bądź naćpany i stwarzający zagrożenie.
Teraz wreszcie odpowie, bo już dawno powinien siedzieć, szkoda, że kosztem biednej 17 latki.
Oby pomiatali tobą tak jak ty to robisz z ludźmi.
Nie szkoda takich ***ów.

Ja
Ja 29.06.2022, 21:18
Do szopy
Dominik
Dominik 29.06.2022, 21:13
Poczekamy na kolegę aż wyjdzie, będzie szopa 🙂
Onaion
Onaion 29.06.2022, 19:59
Ćpun z mroczkowic
Ciasny Wiesiek
Ciasny Wiesiek 29.06.2022, 19:36
Dawać go do mnie na kwadra ***a *** mu pęknie !!!!
Lucilla
Lucilla 29.06.2022, 17:25
Czy to ten Kacperek co miał zamiar oddać się służbie bożej i zasilić szeregi szamanerii po ukończeniu seminarium duchownego?
Red
Red 29.06.2022, 15:25
Podobno Kacper S.... Na drewno.
Jolanta
Jolanta 29.06.2022, 15:17
Dlaczego nie podaje się nazwiska tego gwałciciela i pokazanie twarzy ?
Lucek
Lucek 29.06.2022, 11:22
Ciamajda z pierwszej lapanki. Gamon. Tyle w temacie.
Pani X
Pani X 29.06.2022, 11:05
Kto jest ofiarą wszyscy będą wiedzieli,ale kto jest zboczeńcem to tajemnica.Zasłonięta twarz,oczy,tajemnica,dlaczego chronimy i kryjemy przed normalnymi ludźmi zboczeńców,złodziei,bandziorów,dlaczego tak jest?! Ujawnić twarz i personalia,żeby wszyscy omijali takiego szerokim łukiem.!
kawa
kawa 29.06.2022, 21:57
Zgadzam się z Tobą ale nie we wszystkim, róbmy wszystko aby oni omijali nas szerokim łukiem a najlepiej, żeby nie mogli nas ominąć bez uszczerbku na czymś tam.
XYZ
XYZ 29.06.2022, 10:42
Obowiązkowa kastracja gwałcicieli i pedofilów itp. Przecież to zaburzenie i wiadomo, że nie przestanie. Raz mu się nie udało, to próbował dalej. Ale oczywiście prawa człowieka itp. takich chronią, a w takich wypadkach nie powinny...
Janek
Janek 29.06.2022, 09:02
Dlaczego nie podacie nazwiska tego psychola ?
Zopa
Zopa 29.06.2022, 16:32
S
Aldon
Aldon 29.06.2022, 11:39
Bo istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności? Nie pamiętacie już sprawy Tomka Komendy?
Gienek
Gienek 29.06.2022, 15:22
Proces Tomka K. był wybitnie poszlakowy -
Komisarz Maigret
Komisarz Maigret 29.06.2022, 15:21
Domniemanie niewinności jest wówczas,kiedy proces jest poszlakowy i nie ma bezpośrednich dowodów sprawstwa kiedy delikwenta łapią na gorącym uczynku albo po bezpośrednim pościgu - to nie ma domniemania. Chyba złapany za rękę będzie twierdzi że to nie była jego ręka.
Cinek
Cinek 29.06.2022, 10:27
No właśnie my byśmy się nim za darmo zajęli.
Deez Nutz
Deez Nutz 29.06.2022, 13:58
No na pewno. Za dużo filmów oglądasz.

Pozostałe