Śmiertelny wypadek pod Zgorzelcem

  • 28.06.2022, 11:25 (aktualizacja 28.06.2022, 13:33)
  • red.
video-1656399899.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Do tragicznego wypadku doszło dziś około 4. między węzłem Godzieszów a Zgorzelcem, w kierunku niemieckiej granicy. Jedna osoba zginęła na miejscu, drugi poszkodowany trafił do szpitala.

Na A4, między węzłem Godzieszów a Zgorzelcem, w kierunku niemieckiej granicy o 4:17 doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. W jego wyniku jedna osoba zginęła na miejscu, druga trafiła do szpitala.
Policja zatrzymała ruch na obu pasach w kierunku Zgorzelca i na autostradzie utworzył się korek o długości 4,5 km. O 9. przywrócono ruch jednym pasem. Na miejscu nadal pracują służby.

Panu Sebastianowi dziękujemy za przeslanie video.

red.

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mis
Mis 30.06.2022, 14:54
Oj tirowcy , niektórzy lepiej się modlą zanim zasiadna jeździć tirem
Maryjan
Maryjan 29.06.2022, 14:27
Wypoczęty kierowca i bezpieczna odległość od poprzedzającego pojazdu i takich tragedi nie bedzie...
DZG
DZG 29.06.2022, 12:51
Czemu jedziecie bez zachowania odległości🙄🤔!!!!!!!!!
Jan
Jan 30.06.2022, 14:54
I to jest prawda.
Eryk
Eryk 29.06.2022, 21:30
Bo Policja nie zwana uwagi na takie detale.
maniek
maniek 28.06.2022, 21:39
troche skromny artykuł np.jakie zastępy udzielały pomoc na miejscu-bak
kawa
kawa 29.06.2022, 22:10
zapytać możesz , ale ch.. cię obchodzi ? Jakie to ma znaczenie, coś to wróci życie. Chcesz zaistnieć mizernym wpisem czy może szukasz wrażeń ?
Aaaa
Aaaa 28.06.2022, 11:58
Czy granica jest tylko niemiecka? Byłem przekonany, że od strony Polskiej, jest Polsko-Niemiecka, a od strony Niemiec odwrotnie. A co do meritum, to akcje z kierowców ciężarówek wołają o pomstę! Nastawiać masztów, zakazać im wyprzedzania na całym odcinku, gdzie występują tylko dwa pasy ruchu i ograniczyć im prędkość do 80 km/h!
Rafik Trafik
Rafik Trafik 30.06.2022, 20:10
I wtedy szlachta taka jak ty bedzie sadzić lewym ile fabryka
Kierowca