Obajtek obniżył trochę cenę paliwa. Tylko na wakacje i nie dla każdego

  • 24.06.2022, 12:49 (aktualizacja 24.06.2022, 13:11)
  • News4Media
Obajtek obniżył trochę cenę paliwa. Tylko na wakacje i nie dla każdego iStock

Podziel się:

Oceń:

Do końca wakacji będziemy mogli kupić tańsze paliwo – poinformował na Twitterze Daniel Obajtek. I określił limit: 150 litrów miesięcznie. Żeby jednak skorzystać z tej „promocji”, trzeba mieć aplikacją VITAY.

Prezes Orlen już wcześniej zapowiadał, że Orlen zaskoczy w wakacje kierowców.

– Pracowaliśmy nad rozwiązaniami parę tygodni. Realizujemy promocję wakacyjną na paliwa w ciągu dwóch miesięcy wakacyjnych. Jest dedykowana dla użytkowników programu lojalnościowego Vitay – cytuje szefa Orlenu Interia. – Od 27 czerwca nasi klienci będą mogli tankować na naszych stacjach w ramach promocji. Obejmuje ona 3 tankowania miesięcznie do 50 litrów po cenie obniżonej o 30 gr na litrze. Również posiadacze karty Vitay mogą korzystać z promocji, obejmie ich ona od 1 lipca. Klienci w programie Vitay mający kartę dużej rodziny także będą mogli korzystać z tej promocji, ale w tym przypadku obniżka wyniesie 40 gr na litrze. 

 

News4Media

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Juz nie Polski
Juz nie Polski 26.06.2022, 00:26
W du....ę sobie wsadz te 30groszy !!!

Jonasz
Jonasz 25.06.2022, 12:07
Stronami głoszą, że Jaro Kaczyński, prezes PiS, to klasyczny wielep. Wszystko wie lepiej, lepiej niż nawet suweren...
Qurfa! Prorok i zbawca narodu! Obwołać królem - razem z Chrystusem pociągną kraj do raju!
Myślący
Myślący 26.06.2022, 14:22
Z której strony to głoszą?
Kocur
Kocur 25.06.2022, 01:11
3 tankowania do 50l po cenie obniżonej o 30gr na l. Mam zbiornik 35l a wiec w miesiącu moge zakupić łącznie max 105l benzyny. Napisałem max. ale w rzeczywistości to bedzie jeszcze mniej bo normalny człowiek nie lata do wysuszenia zbiornika wiec przyjmijmy ze bedzie to 100l na miesiąc. Policzmy ile zaoszczędzę: 100 x 0,3zł to wychodzi całe... 30zł. Obajtek to taki Nasz dobrodziej i zbawca, wspaniały człowiek...
Myśłący
Myśłący 26.06.2022, 14:17
Można kupić w Shellu.
MalolatZBMW
MalolatZBMW 24.06.2022, 18:28
Witamy w komunie! Nie mogę się doczekać 10 kilometrowych kolejek do orlenu aby wykorzystac innowacyjne E-kartki...btw zaraz się zacznie krętactwo i tankowanie tego samego pojazu na aplikacje siostry, brata, cioci, babci, dziadka..Polak potrafi!
Myślący
Myślący 26.06.2022, 14:18
To też trzeba założyć konto w aplikacji dla siostry, brata...
Gencjana
Gencjana 24.06.2022, 17:04
Brawo Obajtek! W tobie wielebny nadzieja. Pokaż co potrafisz wbrew ... negatywnym opiniom na twój temat opozycji. Liczymy na dalsze obniżki - aż do 4.50 za litr.
W zamian za to puszczamy w zapomnienie te twoje opinie na temat Pana Lisa:
Sku….syn. Ten ..uj pier…ny, brudna pała. Wkur….a mnie to, wiesz, ale co mam zrobić? Ten pier…..ny Elektroplast wiecznie, kur..a, słyszę. No wiesz, od razu, jakby się Lisa... podwyżkę można zastosować taką jakoś pięcio-, sześcioprocentową, człowieku, to by było inaczej, a tak to wiecznie Lis, Lis, już mi to bokiem wychodzi. Stary buc, który na emeryturze powinien siedzieć po sześćdziesiątce, a drugi już, kur..a, koło siedemdziesiątki ma. Ja już tracę, kur..a, siły do myślenia. Ja się nie lubię poddawać. Do was pretensji nie mam, bo widzę, że jeździcie, kur..a, robicie, co można, no kur..a no. (...) Nie damy się, my go i tak weźmiemy. ..uja trypla.
Myślący
Myślący 26.06.2022, 14:20
A co to ma za związek z ceną paliwa?
Ob***tek.
Ob***tek. 24.06.2022, 15:40
Nie ma to jak podnieść cenę prawie 4 zł na litrze, a obniżyć tylko 30-40gr i ogłosić to sukcesem. Pisiory i tak będą klaskać że jest dobrze, za Po byłoby po 10zl. Bla bla bla.
Myślący
Myślący 26.06.2022, 22:17
A kto są te Pisiory? Proszę o definicję.
Wyrocznia
Wyrocznia 24.06.2022, 13:50
..ale że kolejny zbawca narodu? Zapamiętajcie to nazwisko! To on wam dorzucił do miski ryżu..

Teraz poprosimy wasze dane, nr tel. pyk App + gps, sprawdzimy kto jak głosował, tak w razie problemów z prawem by mieć pełen obraz jaki przedział kary zastosować.
marc55
marc55 26.06.2022, 09:56
Tankuj gdzie indziej, proste. To wolny kraj

Pozostałe