Seria spotkań z posłankami Koalicji Obywatelskiej. Już jutro Lubań

  • 24.06.2022, 09:27 (aktualizacja 24.06.2022, 10:21)
  • IP
Seria spotkań z posłankami Koalicji Obywatelskiej. Już jutro Lubań

Podziel się:

Oceń:

W trakcie rozpoczynającego się weekendu posłanki Koalicji Obywatelskiej odwiedzą nasz region, by spotkać się z mieszkańcami w ramach akcji #1000spotkań.

W trakcie majowego spotkania klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej Donald Tusk zobowiązał posłów Koalicji Obywatelskiej do ruszenia w teren i zorganizowania 1000 spotkań z Polakami.

W piątek i sobotę nasz region odwiedzą Posłanki na Sejm RP Izabela Leszczyna, Krystyna Szumilas, które w towarzystwie Zofii Czernow, posłanki z Jeleniej Góry, przeprowadzą serię spotkań z mieszkańcami regionu pod hasłem „Porozmawiajmy nie tylko o polityce”.

W piątek 24 czerwca o 15. w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbędzie się pierwsze spotkanie, natomiast na sobotę zaplanowano trzy spotkania w miastach regionu.

Sobota 25 czerwca:
Lubań. Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 4. Godzina 10.
Zgorzelec. PGE Turów Arena, ul. Lubańska 9a. Godzina 13.
Bolesławiec. Bolesławiecki Ośrodek Kultury, ul. Piłsudskiego 1c. Godzina 17.

IP

Zdjęcia (1)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec123
mieszkaniec123 26.06.2022, 00:12
Same babki.Po co paplać z koleżaneczką godzinami jak można publicznie i jeszcze posadkę dadzą.One nawet nie wiedzą o czym paplają
Lucyfer
Lucyfer 25.06.2022, 20:36
Zastanawia mnie co ludzi jeszcze przyciąga do Pis-u?
No bo miał być koniec dojenia państwa – a doją 3 razy tyle.
Mieli wstać z kolan – a leżą krzyżem na łopatkach.
Więc albo sondaże kłamią, albo mamy w kraju 40% kretynów.
Dudaczek
Dudaczek 25.06.2022, 20:24
TVN 24 - Benotti - Leonardo - biskup Zimowski (świeć panie nad jego duszom) - i afera ze śmigłowcami H225M Caracal
==============
Nic byście nie wiedzieli gdyby nie TVN. Trzeba będzie im w końcu cofnąć licencję, bo tak dalej być nie może... .
WalduśKiepski
WalduśKiepski 25.06.2022, 20:18
Jak łatwo można być szczęśliwym i zadowolonym z życia wystarczy oglądać codziennie TVP Info i wierzyć w to co ludowi wmawiają. Jest tylko jeden zasadniczy warunek – trzeba być ***em.
Redemptor
Redemptor 25.06.2022, 11:46
Kaczyński "oszustem"? Sąd Najwyższy nie przyjął kasacji prezesa PiS ...
Jak donoszą media - są jeszcze w Polsce niezależne sądy do których nie dotarła "reforma" - Pana "zero" Ziobry.
Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci, jest po prostu oszustem" - napisał na Twitterze Ryszard Petru, powołując się na artykuł "Wyborczej". Prezes PiS Jarosław Kaczyński go pozwał.
============
Wygląda na to że "oszustem" jest nadal.
PS. czekam aż i mnie pozwie.
Seb...
Seb... 25.06.2022, 09:13
Szkoda czasu .
Qq
Qq 24.06.2022, 22:26
Gonić to jak najdalej stąd !!!
Obserwator1
Obserwator1 24.06.2022, 20:09
Nie wiem czy jeszcze jest w Bogatyni turniej łgarzy to razem z szefem Donkiem wszystkie 3 miejsca na pudle gwarantowane .A tak wogóle to boją się spotkać w Bogatyni czy Zgorzelecu?Tam dopiero by dostały za popieranie likwidacji kopalni i popieranie kar dla Polski w Unii taka to polskojęzyczna targowica!
Gacek
Gacek 25.06.2022, 11:48
No już w tym konkursie to Mateuszek z Jarosławem (oszustem wg Sądu) w duecie byliby bezkonkurencyjni.
z Leśnej
z Leśnej 24.06.2022, 21:19
@Obserwator1 = ty ślepy czy głuchy ? Nie wiesz że podium jest od dawna zajęte i pomiędzy tymi na podium cały czas trwa ostra walka o pierwsze miejsce . Mati i Jaro idą łeb w łeb . Długa przerwa i tu jak nie Richard to Michał .. gorąco
Patriota
Patriota 24.06.2022, 15:12
Słaba obsadę wydelegowała na nasz region,poczekamy jak Donek się pojawi, to jest gość.
Aty platforma
Aty platforma 24.06.2022, 13:01
Bajki i obłuda zero progmu tylko ulica zagranica ,piniędzy nie ma i nie będzie ikwidacja wszystkiego .
buahaahahaaaa
buahaahahaaaa 24.06.2022, 12:11
.....jak to było ?.......,, jak wygramy wybory to pokażemy program ''......buahahahahaahaaaaa
Też obserwator
Też obserwator 24.06.2022, 21:23
O co Ci chodzi ? Przecież pokazaliśmy . Jadę elektrykiem , wjeżdżam na prom , podziwiam nasze drony , pracuję w spółce skarbu państwa i mam w nosie inflację .
Benia
Benia 24.06.2022, 10:36
Jaki jest rezultat starań jednej z Pań Posłanek w temacie już nie utrzymania ZPJ Dolwis w Leśnej, a ujawnienia przyczyn zamknięcia i odpowiedzialności, jaka spotkała przedsiębiorstwo, a przy tym dziesiątki tragedii ludzkich. Czy Pani Poseł w końcu wyjaśni sprawę, co zrobiła aby likwidacja nie nastąpiła?
Kloss
Kloss 25.06.2022, 11:50
Osielku! Kiedy zamykali Dolwis (Solidarność tak zawalczyła) to jej jeszcze na świecie nie było.
z Leśnej
z Leśnej 24.06.2022, 21:14
@Benia - przesadziłaś i to ostro . Fachowcem od Dolwisu była ówczesna pani poseł Machałek . Jakie coorva tragedie ?
Większość dojechała do emerytury a pozostali wzięli się za robotę w kraju i za granicą . Wskaż chociaż jedną tragedię .
Kościelniczanka
Kościelniczanka 25.06.2022, 10:55
Sedno sprawy jednak w tym, że któraś opcja miała zielone światło do zatrzymania i likwidacji naszych firm, które od dziesiątek lat budowali rozwijali nasi dziadkowie, rodzice, abyśmy my młodzi dziś(jakby to istniało) mieli możliwości rozwoju, utrzymania i zasiedlania powiatu, a nie zwijać się do wyjazdu za granicę. Dziś tego typy panie jeżdżą i widzą tematy "swoje" dla swojego użytku, nie dla NAS. Dziś nie mają i nie chcą mieć pomysłu na nasze sprawy i wiele set mieszkańców choćby gminy Leśna, Mirsk nie z własnej woli żyje jak, żyje. Gminy nie tylko wspomniane nie mogą się podnieść z DOŁÓW, bo politycy tylko jeżdżą. Pomysły, pomysłami, a żadnych działań, "bo algorytmy są niekorzystne" i wiele środków omija szerokim łukiem powiat i gminy powiatu. Czemu, więc na co dzień, kolejnych posłów z opcji, które ówcześnie były za likwidacją wszystkiego co możliwe było, nie ma dziś na tym terenie i nie próbują nawet próbować rozwiązywać problemów? Od czasu likwidacji PGRów zaraz 30 lat, wszystkie zakłady włókiennicze i produkcyjne i usługowe równie długo. Czy baza kiedysiejszego ZNTK nie mogłaby być dziś choćby w 50% terenu dzisiejszą bazą dla taboru KD(mają swoją bazę w Legnicy, ale będą rozwijane linie bliżej regionu południowo-zachodniego i np. Lubań mógłby mieć taką rolę). Czy Ci politycy są takim tematem zainteresowane? NIE. Bo są wysyłane, po to by siać .......zamęt. A TU NASZE problemy, tym bardziej POTENCJAŁY ich nie interesują.

Pozostałe