Gościszów. Zemsta z koktajlem Mołotowa

  • 23.06.2022, 08:10 (aktualizacja 23.06.2022, 08:55)
  • red.
Gościszów. Zemsta z koktajlem Mołotowa

Podziel się:

Oceń:

35-latek najpierw odwiedził sklep Lewiatan w Gościszowie i usiłował ukraść skrzynkę piwa. Gdy kradzież nie powiodła się, postanowił się zemścić.

Jak podaje portal Bolec.Info, pijany mężczyzna wszedł do sklepu w Gościszowie i usiłował ukraść skrzynkę piwa. Sprzedawczynie udaremniły te próbę kradzieży i odebrały 35-latkowi skrzynkę. Niepowodzenie wywołało u mężczyzny frustrację i postanowił się zemścić. Tego samego dnia wrócił do sklepu wyposażony w dwa koktajle Mołotowa. Jeden "koktajl" rozlał w sklepie, drugim rzucił w jego dach. Na szczęście benzyna się nie zapaliła, a obsłudze sklepu udało się obezwładnić i zatrzymać napastnika. Gdyby koktajle Mołotowa zadziałały z pewnością pożar zagroziłby całemu budynkowi.

Mężczyzna został przekazany policji, a prokuratura zawnioskowała o jego tymczasowy areszt. Wczoraj Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla napastnika. 

Za napad na sklep mężczyźnie grozi 10 lat więzienia, jednak napastnik odpowie również za inne swoje czyny. W trakcie policyjnej interwencji w sklepie w Gościszowie mężczyzna agresywnie kierował wobec policjantów groźby i znieważenia. Dodatkowo okazało się, że 13 czerwca zniszczył elewację budynku i gablotę zewnętrzną tego samego sklepu, tu straty wyceniono na 3400 zł. Recydywista odpowie również za zniszczenie szafy rozdzielczej Tauronu, gdzie spowodował szkody wyceniane na 15 tys. złotych. 

red.

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

The bill
The bill 23.06.2022, 21:56
Na Ukrainę z*** wysłać na pierwszą linię frontu jak taki podpalacz !!!
Tak to jest
Tak to jest 23.06.2022, 09:19
Jak się chce pić, a robić się nie chce, to takie pomysły do głowy przychodzą. Dać mu kosę, niech wykosi trawę na poboczach dróg albo niech rzeki czyści z tataraków:))))
panjapa
panjapa 23.06.2022, 14:39
Tylko najpierw spuścić dziadowi porządny wpi..dol, żeby mu w przyszłości głupoty do łba nie przychodziły.
Adam
Adam 23.06.2022, 14:30
Kolego, raczej ja bym żadnej kosy do ręki nie dawał ;) nie wiem. Gumowe wiaderko to max.

Pozostałe