Policjant zareagował na ogłoszenie w internecie

  • 22.06.2022, 07:53 (aktualizacja 22.06.2022, 08:05)
  • red.
Policjant zareagował na ogłoszenie w internecie

Podziel się:

Oceń:

Policjant z Bolesławca zauważył w mediach społecznościowych ogłoszenie, w którym poszkodowani prosili o pomoc w ustaleniu złodzieja i odnalezieniu ukradzionych przedmiotów. Po kontakcie z poszkodowanym, policjant ustalił okoliczności kradzieży i doprowadził do zatrzymania sprawców.

Bolesławiecki policjant z Wydziału Kryminalnego zauważył na portalu społecznościowym ogłoszenie dotyczące kradzieży między innymi glebogryzarki na terenie gminy Warta Bolesławiecka. Po kontakcie z pokrzywdzonymi funkcjonariusz ustalił okoliczności w jakich doszło do kradzieży, a szybkie działania operacyjne doprowadziły do odzyskania ukradzionych przedmiotów oraz zatrzymania sprawców.

Podejrzani w tej sprawie to 35-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Oboje to mieszkańcy powiatu bolesławieckiego. Jak ustaliła policja, złodzieje pod osłoną nocy ukradli glebogryzarkę, kosę spalinową i szlifierkę. Po sprawdzeniu pomieszczeń gospodarczych użytkowanych przez 25-latka, policjanci w całości odzyskali ukradzione mienie. Poszkodowany oszacował ich wartość na blisko 3 tysięcy złotych.

Zatrzymani przyznali się do kradzieży, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Leonidas
Leonidas 22.06.2022, 08:17
Wstrząsające ...policjant namierzył złodzieji
tępak
tępak 22.06.2022, 15:14
w bulu i nadzieji

Pozostałe