Łużyce Lubań. Brawo Urbi!

  • 12.06.2022, 13:57 (aktualizacja 12.06.2022, 14:11)
  • Źródło: Łużyce Lubań
Łużyce Lubań. Brawo Urbi!

Podziel się:

Oceń:

Paweł Urbaniak, nasz najlepszy strzelec poprzedniego sezonu, został powołany na zgrupowanie kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na eliminacje do turnieju UEFA Regions Cup!

Na Stadionie Miejskim w Świdnicy odbyła się konsultacja szkoleniowa kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, która w dniach 15-19 czerwca wystąpi w turnieju eliminacyjnym do UEFA Regions CUP. Wśród nich znalazło się 4 zawodników Łużyc Lubań. Paweł Urbaniak, Damian Buzała, Damian Berliński i Szymon Chmielowiec mieli okazję zaprezentować się szkoleniowcom DZPN, którzy w piątek ogłosili ostateczną 18-osobową kadrę na zbliżający się turniej. Paweł Urbaniak, nasz najlepszy strzelec poprzedniego sezonu, został powołany na zgrupowanie kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej na eliminacje do turnieju UEFA Regions Cup.

W konsultacjach wzięło udział blisko 40 zawodników z klubów III oraz IV ligowych, bowiem taka jest właśnie idea Regions Cup. Występują w nim zawodnicy, którzy nigdy nie byli związani z klubami profesjonalnymi kontraktami.

Źródło: Łużyce Lubań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe