XII GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO - GŁUBCZYCE 2022

  • 19.05.2022, 15:08 (aktualizacja 19.05.2022, 15:22)
  • KS Samuraj Lubań
XII GRAND PRIX ŚLĄSKA POLSKO-CZESKIEGO - GŁUBCZYCE 2022

Podziel się:

Oceń:

W międzynarodowych zawodach karate w ramach Polskiej Unii Karate WKF wystartowało 218 zawodników z 23 klubów z Polski, Czech i Ukrainy. Zawodnicy Samuraja i tym razem nie zawiedli, zdobywając kolejno czołowe miejsca.

Międzynarodowe zawody karate w ramach Polskiej Unii Karate WKF odbyły się 14 maja w Hali Sportowej Technika Głubczyce. Organizatorem zawodów był Ludowy Zespół Sportowy Karate-Do Głubczyce.
W zawodach startowało 218 zawodników z 23 klubów z Polski, Czech i Ukrainy - zawodnicy tego kraju reprezentowali Ukraińską Federację Karate oraz kluby z Kijowa, Lwowa i innych miast zdobywając czołowe lokaty. Zawody sędziowało 22 sędziów, a profesjonalną obsługę zawodów prowadzili pracownicy Sportdata, którzy obsługują zawody rangi światowej.

KS Samuraj Lubań reprezentowało 5 zawodników: Hubert Urbańczyk, Amelia Gryganiec, Julia Budzińska, Martyna Kropidłowska oraz Roman Oliinyk, reprezentujący także Ukraińską Federację Karate oraz KS Samuraj Lubań, gdzie obecnie trenuje. Szefem ekipy był trener Stanisław Urbańczyk w asyście Michała Budzińskiego. Zawodnicy Samuraja i tym razem nie zawiedli, zdobywając kolejno czołowe miejsca. Startowali w walkach wolnych Kumite oraz w Kata, w swoich kategoriach wiekowych.

Wyniki naszych zawodników:

Julia Budzińska - Sekcja Karate Lubań - II m w Kumite

Julia Budzińska - Sekcja Karate Lubań - III m w Kata

Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice - III m w Kumite

Amelia Gryganiec - Sekcja Karate Pisarzowice - III m w Kata

Hubert Urbańczyk - Sekcja karate Świeradów Zdrój - II m w Kumite

Roman Oliinyk - Lviv Karate Club Kensei - I m w Kumite

Roman Oliinyk - Lviv Karate Club Kensei - II m w Kumite w starszej kategorii wiekowej

Dziękujemy także naszej najmłodszej zawodniczce Martynie za godną reprezentacje, Martyna dopiero zdobywa doświadczenie startowe na większych wydarzeniach.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wyników i dziękujemy za dobrą promocję naszego klubu, regionu i miasta. Dziękujemy także wszystkim instruktorom KS Samuraj Lubań za dobre przygotowanie zawodników do zawodów na różnych etapach ich rozwoju – Sekcja Karate Lubań i Pisarzowice - Tomaszowi Podbuckiemu, Sekcja Karate Świeradów Zdrój - Stanisławowi Urbańczyk i Sławomirowi Bartniak oraz współprowadzącemu wszystkie sekcje Jackowi Jaworskiemu oraz trenerce Romana Oliinyk z Lviv Karate Club Kensei.


Dziękujemy tym, którzy na co dzień wspierają naszą działalność, a m. in. dla miasta Lubań, gminy Lubań, miasta Świeradów Zdrój, miasta i gminie Nowogrodziec, Nadleśnictwa Świeradów, Firmie Stempel-Druk, Firmie Dan-Sport Wrocław, Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także Dyrekcji Szkoły w Pisarzowicach, Miejskiego Zespołu Szkół w Świeradowie-Zdroju, Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu, gdzie na co dzień prowadzone są zajęcia.

 

KS Samuraj Lubań

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe