czwartek, 25 kwietnia 2024 06:39

Finał nie dla nas

We wczorajszym meczu 1/2 Dolnośląskiego Pucharu Polski mierzyliśmy się z zespołem Lechii Dzierżoniów. Lider grupy wschodniej IV ligi wygrał dość pewnie i zameldował się w finale tych rozgrywek.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch szybkich bramek. W 5 minucie Lechię na prowadzenie wyprowadził Ciarkowski, ale już w 8 minucie było 1:1 po kapitalnym woleju Denisa Wadzińskiego. Do końca pierwszej połowy trafiali już jednak tylko goście. Dwukrotnie zrobił to Elton oraz raz Sadowski.

Łużyce Lubań - Lechia Dzierżoniów 2:6 (1:4)

Bramki: Ciarkowski 4', Elton 10', 30', Sadowski 39', Chlipała 88', Korzeniowski 90+4' oraz Wadziński 8', Staroń 58'