Zgorzelec. Pościg za naćpanym kierowcą

  • 19.05.2022, 10:28 (aktualizacja 19.05.2022, 11:41)
  • red./KPP Zgorzelec
Zgorzelec. Pościg za naćpanym kierowcą KPP Zgorzelec

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zgorzeleckiej grupy SPEED, patrolując nocą miasto, zauważyli Fiata, którym mógł poruszać się poszukiwany mężczyzna. Wspólnie z kryminalnymi postanowili zatrzymać kierującego do kontroli.

Gdy kierowca Fiata zobaczył błyskające bulaje i usłyszał sygnał dźwiękowy, zamiast zatrzymać auto przyśpieszył i rozpoczął szaleńczą ucieczkę.

Po przejechaniu kilku kilometrów kierujący fiatem uderzył w zaparkowanego Renault, uszkadzając również swój pojazd, po czym zaczął uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany. - informuje kom. Agnieszka Goguł z KPP w Zgorzelcu.

Okazało się, że uciekinierem jest 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który poszukiwany jest celem odbycia ponad 1,5 roku więzienia. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami i był pod wpływem metamfetaminy.

30-latek trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok za popełnione przestępstwa.

red./KPP Zgorzelec

Zdjęcia (2)


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dk30
Dk30 21.05.2022, 22:48
A łysego Adasia dalej nie mogą złapać. Śmiech na sali
Synek
Synek 20.05.2022, 18:51
Zgorzelec powinni ogrodzić murem i chleb rzucać. Oczywiście koniecznie zlikwidować przejście graniczne, żeby ta choroba nie przemieszczała się do normalnego kraju..
Stachu jons
Stachu jons 20.05.2022, 17:05
Chwała nakotyką .Ogien smoka nie zabije i po drugie ryz czyli piko ma wsobie same witaminy niezbedne do zycia . Powinnk piko sprzedawac sie w sklepach spozywczych i aptekqch i na kazdym rogu na prawilnych osiedlach. NIECH KAZDY patrzy na swoje ruchy i lamusy fupa cich. NIE EWECIE O MOCY KFYSZTALU
Janik
Janik 20.05.2022, 12:55
Wszystkich cpunow do obozu,kula do nogi i do roboty
Paulina zgorzelec
Paulina zgorzelec 20.05.2022, 10:07
Lubań ma chyba jakiś problem do Zgorzelca??? Piszcie sobie o sobie a od Zgorzelca won
Mieszkaniec Lubania
Mieszkaniec Lubania 20.05.2022, 12:34
Nic nie mamy do Zgorzelca. Nawet szacunku.
Kuchcik
Kuchcik 20.05.2022, 07:23
Odczepcie sie od klientow mojej kuchni na ksieginkach. To dla nich gotuje pozywny ryz. Czasami chlopaki przesadzaja z iloscia to hasaja jak zajace i ich poniesie. Ale to dobre ludzie. Pojedza ryzu, pograja na maszynach, zaprosza kolegow do mojej kuchni. Serdeczne pozdrowienia.
Morfeusz
Morfeusz 19.05.2022, 21:06
Dobra robota Tempić ćpunów nierobów !!!!
Zzzzz
Zzzzz 19.05.2022, 17:29
Strzelać do ty pikoludow
ILI
ILI 19.05.2022, 14:29
Ach te pikoludy paskudne.
Ktoś na rynek powinien im krokodylka porzucić .

Pozostałe