Nowogrodziec. Złodziej na gościnnych występach wpadł z łupem, bo porysował auta

  • 19.05.2022, 10:17 (aktualizacja 19.05.2022, 10:52)
  • Źródło: KPP Bolesławiec
Nowogrodziec. Złodziej na gościnnych występach wpadł z łupem, bo porysował… eLuban.pl/KPP Bolesławiec

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Nowogrodźca zatrzymali 36-latka, który zniszczył dwa auta rysując lakier i przecinając ich opony. Jakież było zaskoczenie funkcjonariuszy, gdy w aucie użytkowanym przez mężczyznę znaleziono części samochodowe o wartości 80 tys. zł.

Policjanci z Nowogrodźca patrolując teren gminy zauważyli 36-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego, którego podejrzewano o uszkodzenie samochodów. Mężczyzna porysował lakier i przebił opony dwóch aut dokonując trzech uszkodzeń mienia. Uwagę policjantów dokonujących sprawdzenia pojazdu użytkowanego przez 36-latka zwróciły cztery plastikowe skrzynie z nowymi częściami samochodowymi.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że zabezpieczone mienie pochodzi z przestępstwa. Części samochodowe zostały skradzione dzień wcześniej z samochodu ciężarowego zaparkowanego na terenie gminy Warta Bolesławiecka. Łącznie policjanci odzyskali mienie o wartości blisko 80 tysięcy złotych. - informuje sierż. Agnieszka Skoczypiec z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu.

Znalezione przy złodzieju narkotyki w postaci metamfetaminy były już tylko dopełnieniem sytuacji. Za popełnione czyny mężczyzna usłyszał 5 zarzutów do których się przyznał. Za kradzież i uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast  za posiadanie środków odurzających do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Bolesławiec

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 19.05.2022, 11:41
Chociaż rok posiedzi z tych 8 grożących czy w poniedziałek będzie latał z nowymi fantami?

Pozostałe