Wideo z kradzieży rowerów elektrycznych w Świeradowie-Zdroju. Wyznaczono nagrodę

  • 18.05.2022, 12:21 (aktualizacja 18.05.2022, 12:26)
  • red.
Wideo z kradzieży rowerów elektrycznych w Świeradowie-Zdroju. Wyznaczono…

Podziel się:

Oceń:

Wypożyczalnia E-bike Pod Gondolą ze Świeradowa-Zdroju opublikowała nagranie na którym widać dwóch mężczyzn, którzy kradną trzy elektryczne rowery, rozbijając wcześniej wystawową szybę. Wyznaczono nagrodę w wysokości 10 tys. zł za pomoc w odzyskaniu rowerów.

W dniu dzisiejszym (17-05-2022) skradziono nam trzy rowery elektryczne :CONWAY XYRON, MOUSTACHE TRAIL 6 oraz BH ATOM X. Złodzieje poruszali się ciemnym Oplem Vivaro na skradzionych tablicach rejestracyjnych.

Jeśli rozpoznajecie Państwo na zdjęciach którąś z osób lub znacie miejsce, w którym rowery się znajdują prosimy o kontakt pod numer telefonu
733 250 747 .

Za udzielenie trafnej informacji i odnalezienie rowerów wyznaczamy nagrodę w wysokości 10.000 zł

red.

Zdjęcia (5)


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jpo
Jpo 22.05.2022, 10:15
Tacy osrani ze roweru nie mogli wyjac
Hellgrunt
Hellgrunt 21.05.2022, 09:42
Po okolicy kreci sie sporo podejrzanych aut i nikt nic z tym nie robi... i mamy jakie mamy efekty...
hebel
hebel 19.05.2022, 23:14
Mój sie znalazł po prawie 20 latach.
Pozdrawiam kierownika Andrzejka.
Swoją drogą to kręcił się przed wystawą Tomexu jaki miesiąc przed włamanien do tego sklepu:) Nigdy go tam nie widziałem wcześniej ani w tym rejonie z grubsza.
Przemknęło mi przez myśl że: "coś chyba kombinuje"
Ale czym jest taki rower wobec takiej kariery. Jak mówi klasyk. Nawet nie ma czego z czym porównywać.
George
George 19.05.2022, 06:16
A wystarczyło podpiąć rowery pod prąd...
Lubaniak
Lubaniak 18.05.2022, 12:48
A wystarczyło wstawić kratę lub żaluzję antywłamaniową.
Borys bestia
Borys bestia 20.05.2022, 22:44
Tu kolega dobrze mówi krata albo żaluzja a nie sama szybę zostawili i nawet rowery nie zapięte to aż prosiło się o włam
E
E 18.05.2022, 21:38
Ci co mają siano to żałują na wszystko
mmm
mmm 18.05.2022, 19:01
wystarczyło być uczciwym ..
Aaa
Aaa 19.05.2022, 11:20
Kto miał być uczciwy?
!!! YebaćPIS !!!
!!! YebaćPIS !!! 18.05.2022, 16:44
Powinien być tam natrysk benzyną z samoczynnym zapłonem. Do tego opadająca klatka. Takie *** powinny być palone żywcem.

Pozostałe