Zlot samochodów amerykańskich i nietypowych

  • 18.05.2022, 10:57 (aktualizacja 18.05.2022, 11:22)
  • red.
Zlot samochodów amerykańskich i nietypowych

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą niedzielę, 22 maja o godzinie 12 wszystkich mieszkańców Lubania oraz okolic zapraszamy na Lubański zlot samochodów amerykańskich i nietypowych! Główną atrakcją będzie możliwość przejechania się tymi pięknymi pojazdami, a głównym celem jest zbiorka na zakup robota do kroczenia dla Wiki.

Podczas zeszłotygodniowego pikniku rodzinnego udało się zebrać 6823,19 złotych! O tę kwotę jesteśmy bliżej celu, jakim jest zakup robota do nauki kroczenia dla Wiki.

Do uzbierania zostało nam jeszcze bardzo dużo, więc nie zwalniamy tempa i organizujemy kolejne wydarzenie!

W najbliższą niedzielę 22 maja o godzinie 12, wszystkich mieszkańców Lubania oraz okolic zapraszamy na Lubański zlot samochodów amerykańskich i nietypowych! Główną atrakcją będzie możliwość przejechania się tymi pięknymi pojazdami!

Spotykamy się na parkingu MOSiR obok parku wodnego. Będzie się działo! Ryk potężnych silników, moc tysięcy koni mechanicznych, zapach palonych opon oraz świetni kierowcy zapewniają świetną zabawę. Gwarancja satysfakcji dla miłośników motoryzacji!

Do zobaczenia w najbliższą niedzielę o godzinie 12! Nie może Was tam zabraknąć!

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Buddy
Buddy 21.05.2022, 08:58
Nuda z nędzą! Co roku te same rupiecie...
Pit
Pit 22.05.2022, 12:12
Ale cel jest szczytny a samochodziaże mimo że przez wielu znienawidzeni pokazują się z dobrej strony, dają swój czasi paliwo .

Pozostałe