Z serca dla Wiktorki

  • 08.05.2022, 15:01 (aktualizacja 16.05.2022, 11:07)
  • Wojtek Sochacki
Z serca dla Wiktorki

Podziel się:

Oceń:

Drużyna Wiktorki ma przyjemność zaprosić wszystkich lubaniaków i mieszkańców okolicznych miejscowości do wspólnej zabawy podczas Pikniku Rodzinnego "Z serca dla Wiktorki".

Impreza odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 maja na boisku treningowym miejskiego stadionu. Startujemy o godzinie 14. Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych. Będą rodzinne konkursy i zabawy, dmuchańce dla najmłodszych, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, brokatowe tatuaże i wiele innych atrakcji, w tym pokazy iluzjonisty!

Nie gotujcie obiadu w domu! Ugościmy Was pyszną grochówką, chlebem ze smalcem i ogórkiem oraz pieczonymi na ognisku kiełbaskami. Coś do picia też się znajdzie

Zapraszamy Was bardzo serdecznie 15.05.2022 od 14 do 18, boisko treningowe na stadionie w Lubaniu.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla mieszkanki Lubania, Wiktorii Jaczewskiej. Dzięki niemu mała Wiki będzie miała szansę na samodzielne poruszanie.

Liczymy na Waszą obecność. Wspólnie możemy więcej. Bardzo prosimy o przekazywanie naszego ogłoszenia dalej. Im nas będzie więcej, tym lepiej

Do zobaczenia za tydzień!

Wojtek Sochacki

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karolek
Karolek 08.05.2022, 18:30
Będziemy 😘

Pozostałe